700 TL mouse önerisi

Bütçe
700 TL
Bu mouse bir kere değil bin kere gümlesem yetmez puhahahaha.
Daha kötü ne kadar olabilir ki?
Sensör-mcu-malzeme kalitesi-coating konusunda sınıfta kalmasını geçtim, okula bile göndermezler bunu.
Çerçöp ürün.
Saçmalıyorsun, uzun zamandır kullanıyorum gayet kaliteli, babamın oglu değil güzel olmasa önermem zaten, kiloya göre şerbet 700 liraya buda var.

Bu mouse bir kere değil bin kere gümlesem yetmez puhahahaha.
Daha kötü ne kadar olabilir ki?
Sensör-mcu-malzeme kalitesi-coating konusunda sınıfta kalmasını geçtim, okula bile göndermezler bunu.
Çerçöp ürün.

Hocam 760'a kadar çıkabiliyorum başka çıkamam.

Saçmalıyorsun, uzun zamandır kullanıyorum gayet kaliteli, babamın oglu değil güzel olmasa önermem zaten, kiloya göre şerbet 700 liraya bu da var.

Saçmaladığım falan yok. Sensör-mcu ile alakalı bana bir tane kaynak göster. Hiç bilgisi yok. DPI yüksek diye iyi sanıyorsunuz.
Kişisel deneyimlere değil topluluk ve donanım kalitesine bakıyoruz burada.
Ayrıca attığımız ürünler senin attığın ürünü açık alanda yakalanmış Pique'ye çevirir.

G-Wolves HTM Hati Ultra Hafif Oyuncu Mouse – Kırmızı al geç.

Saçmaladığım falan yok. Sensör-mcu ile alakalı bana bir tane kaynak göster. Hiç bilgisi yok. DPI yüksek diye iyi sanıyorsunuz.
Kişisel deneyimlere değil topluluk ve donanım kalitesine bakıyoruz burada.
Ayrıca attığımız ürünler senin attığın ürünü açık alanda yakalanmış Pique'ye çevirir.

G-Wolves HTM Hati Ultra Hafif Oyuncu Mouse – Kırmızı al geç.
Eski mouse zaten yıllar önce aldım bir kere problem yaratmadı bana kalırsa iyi her türlü oyunu oynuyorum hic eski yönünü görmedim tercih meselesi almak isteyen alır istemeyen almaz.

Geri
Yukarı