700 TL Oyun için Ekipman Önerisi

TheKronos

Hectopat
Daha fazla  
Ben öncelikle Dell 7567 Laptopu alacağım ve ona göre ekipman almak istiyorum.
Max Bütçem: 650-700

Öncelikle ilk istediğim rahat bir gamer kulaklığı. Çünkü ben snopy markalı 100 liralık bir kulaklık almıstım 2 yıl önce kafamda çukur yarattı ve çok ağrı yaptı, ilk önceliğim rahat bir kulaklık 7.1 Surreound'lu da olur ama öncelik rahat olması.

Mouse olarak G502 Proteus Spectrum + G440 mouse pad düşünüyorum. (Ağırlıklı FPS-açıkdünya) tarzı oyunlar oynuyorum, sizin de mouse için önerilerinizi istiyorum.

Amazondan Logitech G633+G502 RGB+Steelseries QCK öneririm. Paranız daha artacak, kulaklığın wireless olanını da alabilirsiniz isterseniz. 550TL civarı tutuyor böyle.

Amazondan Logitech G633+G502 RGB+Steelseries QCK öneririm. Paranız daha artacak, kulaklığın wireless olanını da alabilirsiniz isterseniz. 550TL civarı tutuyor böyle.
Vergi ve kargo ücretlerini hesapladığınıza emin misiniz? Daha onlar olmadan bile 150 dolar tutuyor bu 3 ürün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı