700 TL oyun ve müzik için kulaklık önerisi

Açıkcası bende bundan biraz çekiniyordum nedense itici geliyor Cloud 2.

Hocam belirtmeyi unutmuşum bu arada gözlükte kullanıyorum gözlük ile rahatsız eder mi peki.

Arctis'in pratikliği ve dışarıda da kullanmaya elverişli olması hoşuma gidiyor fakat dediğiniz gibi müzik performansı düşük olduğu için eledim. 2019 Edition da bu durumu çözmüşlerse fikrim değişebilir.
Arkadaşımda var yeni versiyonu memnun değil. Sen bilirsin.

Kullananların müzik performansını beğenmesinden dolayı HS70'te karar kıldım. 750-850 TL arasında fiyatları değişiyor şuan da Adeks'te 630 TL'den satılıyor, fiyat bana çok uygun geldi arayan arkadaşlar olabilir diye linkini bırakıyorum. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Kullananların müzik performansını beğenmesinden dolayı HS70'te karar kıldım. 750-850 TL arasında fiyatları değişiyor şuan da Adeks'te 630 TL'den satılıyor, fiyat bana çok uygun geldi arayan arkadaşlar olabilir diye linkini bırakıyorum. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Normalde cloud 2 derdim ama hs70 için 630 tl çok iyi fiyatmış kablosuz sonuçta. Güle güle kullan dostum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı