700 TL oyuncu kulaklığı önerisi

khaJu

Hectopat
Anakartim X570 GAMING Edge ALC1220 ses yongasina sahip 7.1'i kendisinde var 7.1 olmayan bir kulaklik 7.1 çalışabilir mi?
Bu 3 kulaklık arasında kaldım ama şimdilerde RAZER Hammerhead V2 Kulakiçi Kulaklık gözüme çarptı HyperX Cloud 2'yle kullanan birisi varmış 2 sinin arasında pek fark olmadığını söylüyor. SS Arctis 5 ya da Razer hammerhead Pro alırsam telefonda da kullanacağım müzik dinlemek için. Sizce bu 4 kulaklik arasinda en iyi tercih ne olur ve başka öneriniz var mı?
Not: Razer Hammerhead Pro bulamadim V2 satiliyor sadece ilk versiyonu daha iyi diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçelerde kulaküstü model olarak MH751 modelimizi önerebilirim. @Batuhan A. arkadaşımız kullanıyor fikirlerini sorabilirsin.

Kulaklığı 3.5mm jack telefon,PC, Xbox,PS4, Nintendo cihazlarda kullanabilirsin. Dışarıda kullanmak için de şık bir tasarımı var bence ama tabii zevkler tartışılmaz.

Kulakiçi bir model arıyorsanız MH703/MH710 modellerimize bakabilirsiniz. MH710 modelimizde Bass-FX tekonolojisi var kulaklığa buton gibi bastığınızda devreye giriyor. Şu an stok bitti ama yakında gelecek.

Her iki ürününde linki:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı