700 TL PSU'lu kasa önerisi

Bu var güvenilebilecek markalardan ama sadece 1 fan ile geliyor. Kendi fanlarınızı eklediğinizde 900TL'ye çıkıyor. Vatan dışından bakmanızı öneririm.

Rampage, Frisby önermem. PSU'ları kaliteli olmuyor. Aynı şekilde Xigmatek'lerinde güç kaynakları iyi değil. Orda önerilebilecek sadece Thermaltake ve Cooler Master kasaları var. Ama onlar da bütçenizi aşıyor.

Rampage, Frisby önermem. PSU'ları kaliteli olmuyor. Aynı şekilde Xigmatek'lerinde güç kaynakları iyi değil. Orada önerilebilecek sadece Thermaltake ve Cooler Master kasaları var. Ama onlar da bütçenizi aşıyor.

Bilgisayar parçalarında KDV indirimleri oluyor. Hatta bilgisayarımı almak için KDV indirimi bekliyorum. Eğer bilgisayar kasaları da indirime dahilse 750 TL'ye alıyorum bu kasayı. Fanların tanesi 40 TL tutuyor.
Bilgisayar parçalarında KDV indirimleri oluyor. Hatta bilgisayarımı almak için KDV indirimi bekliyorum. Eğer bilgisayar kasaları da indirime dahilse 750 TL'ye alıyorum bu kasayı. Fanların tanesi 40 TL tutuyor.

3 Tane fanda ekleyince fiyat 750 oluyor.

3 Tane fanda ekleyince fiyat 750 oluyor.
Eğer öyle ise alabilirsiniz. Ama ilk önerdiğim Corsair kasaya bakın. Bütçeye göre en kaliteli PSU'lardan birine sahip ve alan herkes memnun kasadan.

Eğer öyle ise alabilirsiniz. Ama ilk önerdiğim Corsair kasaya bakın. Bütçeye göre en kaliteli PSU'lardan birine sahip ve alan herkes memnun kasadan.

Cooler Master kasasıda iyidir değil mi?
Fan olarak da bundan 3 tane alacağım?

.

Cooler Master bilinen markalardan. İçinde ne var PSU olarak tam bilmiyorum ama her türlü Frisby gibi markalardan iyi.

Seçtiğiniz fanları pek bilmiyorum. Fan olarak ışıklandırma fazla önemli değilse bunlarıda alabilirsiniz.

Geri
Yukarı