700 TL red switch klavye önerisi

Spawnds

Picopat
Daha fazla  
600-700 TL arası mekanik red switch klavye alacağım.
Benim bulduklarım:
ROYAL KLUDGE G87 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi Mavi Backlight Red Switch Türkçe Tuş Düzeni
Altec Lansing ALGK8614GR Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Redragon Kumara Işıklı Red Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi
Gamenote HV-KB432L Kablolu Mekanik RGB Gaming Klavye

600-700 TL arası mekanik red switch klavye alacağım.
Benim bulduklarım:
ROYAL KLUDGE G87 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi Mavi Backlight Red Switch Türkçe Tuş Düzeni
Altec Lansing ALGK8614GR Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Redragon Kumara Işıklı Red Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi
Gamenote HV-KB432L Kablolu Mekanik RGB Gaming Klavye
Red Dragon K552

Gamepower Warlock Compact'ı tavsiye ederim hem paran cebinde kalır hem de uzun süre kullanırsın ben Blue olanını kullanıyorum gayet memnunum sana kalmış bir durum ama kesinlikle tavsiye ederim :) zaten 500TL gibi bir fiyatı var gayet uygun.

Gamepower Warlock Compact Red Switch 88 Tuş Mekanik Gaming Klavye : Amazon.com.tr: Bilgisayar (biraz uzun oldu kusura bakmayınız)

Hocam Gamepower klavyelerini forumda pek sevilmedigi icin Gamepower'ı es geçmiştim ama yine de bakacagım teşekkürler :)

Hocam Gamepower klavyelerini forumda pek sevilmedigi icin Gamepower'ı es
Hocam bende bilmiyorum neden sevilmiyor, belki de Gamepower'ın diğer modelleriyle alakalı bir şeydir.

Hatta şunu da bilin isterim; ben alırken baya araştırmıştım bazı kötü yorumlarda vardı ama iyi yorumlara güvenip aldım ve cidden uzun süre geçmesine rağmen hiçbir sıkıntı çıkarmadı hatta tuşlardaki harflerde bile ne bir bozulma nede bir silinme durumu oluştu.

Geri
Yukarı