700 TL Red Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
300-1500 tl

MustafaEren2305

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
300-700 TL arası olursa iyi olur ama bütçe 1200-1500 liraya kadar zorlayabilirim. (önceliğim bin lira altı olması)
Arkadaşlarım Motospeed CK108 çok önerdi ama emin olamadım, medya tuşları ve bilek desteği olsun isterim.
K68 konusunda da emin değilim bir tık yüksek geldi fiyatı, ben pek anlamıyorum 500 ile bin lira arasındaki klavye farkını o yüzden Gamepower da mantıksız gelmiyor değil. AOC GK500 de hoşuma gitti aslında ama CK108 mi o mu daha iyi karar veremedim, bu bahsettiklerimden daha iyi olduğunu düşündüğünüz herhangi bir öneriniz varsa önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Brown Switch düşünürseniz (ki bence Red'den daha iyi):
Kailh Brown, Cherry MX ile kapışır.
Switchlerden pek anladığımı söyleyemeyeceğim ama ben bayağı oyun oynarım, yazmayı da severim hızlı o yüzden bana hangi switch en iyi emin değilim ama kısaca bakındığımda red en iyisi gibi geldi. (Ses olayıyla pek ilgilenmiyorum ama azıcık olsun)

Switch'lerden pek anladığımı söyleyemeyeceğim ama ben bayağı oyun oynarım, yazmayı da severim hızlı o yüzden bana hangi Switch en iyi emin değilim ama kısaca bakındığımda Red en iyisi gibi geldi.

Yazmayı seviyorsanız Tacticle Switch sizin için daha iyi olacaktır, Brown Tacticle bir Switch mesela ancak Red ise Linear bir Switch. Linear ve Tacticle arasındaki fark ise, Linear'ın düz bir şekilde gömülmesi, Tacticle'nin ise bir geri bildirim hissiyatı olması yani bastığını hissettirmesi. O yüzden şahsen Brown tercih ederdim. Bilek desteğinin de büyük bir etkisi var yazı yazmada, cidden fark hissediliyor. Daha rahat yazılıyor. Karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı