700 TL Sistem Toplama

Başlıkta da dediğim gibi 700 TL'ye PUBG'de 60 FPS alabileceğim bir sistem var mıdır?
Kardeşim 2 ay önce ikinci el bir sistem aldım. İnternet kafeden düşürmüştüm. 700 TL gibi makul bir fiyatla monitör klavye hepsi içinde olacak şekilde aldım. İşlemci ve ekran kartı yetersiz kalıyor PUBG için ama Fortnite 45 FPS oynanabilir. GTA5 de oynanıyor. Sanırım böyle bir sisteme yönelmen gerekli.

Kardeşim 2 ay önce ikinci el bir sistem aldım. İnternet kafeden düşürmüştüm. 700 TL gibi makul bir fiyatla monitör klavye hepsi içinde olacak şekilde aldım. İşlemci ve ekran kartı yetersiz kalıyor PUBG için ama Fortnite 45 FPS oynanabilir. GTA5 de oynanıyor. Sanırım böyle bir sisteme yönelmen gerekli.

Hocam yanıtın için ve tavsiyen için teşekkür ederim ama dolar o zaman yüksek değildi şimdi uçuşlarda bende toplamaktan vazgeçtim konuyu da kapatmak istemedim belki arkadaşlar bir şeyler öğrenmek ister burdan yazarlar diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı