700 TL Sistem Toplama

Xeon e5450 + gtx750Ti fena olmayacaktır ama işlemciye iyi bir overclock yapılıp soğutması iyi olmalı.
Ayrıca lowest ayarda ekran kartına da hafif bir overclock yapılsa 40+ fps ulaşabilirsin.

Zaten şuan idare etmesi için topluyorum 1 yıl idare etse yeter.
Önerilen sistemi beğendim. Onun üzerine sistem önermek istemiyorum. Zaten önerilecek pek fazla sistem de yok. X3430, E5450 gibi işlemcilerden bayağı güçlü olduğundan, 750Ti'i beslerken sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Herkes neredeyse onu diyor hocam zaten şimdilik idare etsin beni yeter.

X3430 ile GTX 750, E5450 ile GTX 750 Ti'dan daha iyi bir performans gösterecektir. Her ne kadar önerilse de İşlemciye yüklenen oyunlarda E5450, GTX 750 Ti'ı besleyemiyor. Darboğaz oluyor. Elinizdeki parçaları önerdiğim sistemden çıkarıp, GTX 750 Ti tercih ederseniz, ya da biraz ekleme şansınız var ise X3430'un yanına HD 7870 XT alıp hem GTX 1050'den daha iyi bir kart almış olup, aynı zamanda 700-800 TL bir bütçe ile toplanabilecek en kuvvetli bilgisayara sahip olmuş olursunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı