700 TL Telefon Önerisi

Ömer Faruk 52

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kız kardeşim için telefon araştırıyorum, bütçe 700 lira civarı, en önemli özellikler, kameralarının iyi olması ve bataryasının günü çıkartması. Uzun süre kullanacak aldığımız cihazı bu yüzden kararlılığını koruması, 1.5 2 sene sonunda çokta fazla çökmemesi de önemli tabi. Önerilerinizi bekliyorum iyi akşamlar.

General Mobile 4G tek önerim. 2 GB Ram ve 16 GB hafıza alanı var. Ve Android N destekliyor. Ben GM 5 PLUS kullanıyorum.

General mobile 4g.
Onun kamerası çok kötü diye biliyorum . Ayrıca saf Android ve güncelleme desteğininde kardeşimin işine yarayacağını sanmıyorum yinede teşekkürler .
Lenovo K5 Plus alabilirsin, kamera haricinde donanım olarak bu fiyat aralığında iyi telefondur.
Aynen şuan o telefonu düşünüyorum . Ama bu fiyat aralığındaki en iyi kameraya bumu sahip , yada yok mudur kamerası daha iyi olan ?

General Mobile 4G tek önerim. 2 GB Ram ve 16 GB hafıza alanı var. Ve Android N destekliyor. Ben GM 5 PLUS kullanıyorum.
Ben olsam, ben de onu alırdım ama kardeşim kız . Kamerası çok kötüymüş diye biliyorum . Ve zaten gelen güncellemelerin yarısını yüklemiyecek bile belki kardeşim .

Kamera senin için önemli değilse alabilirsin. Ya da Hepsiburada sitesinde Xiaomi Mİ4 modeli var, ona da bakabilirsin, o telefon donanım ve kamera olarak bu modelden daha üstün.
Tamamen meraktan soruyorum. Yukarıyı okudun mu? :D Uzun ömürlülükten sonra en önemli özellik kamera, kardeşim için. Bu bütçede alabileceğim en iyi kameraya sahip telefonu almaya çalışıyorum .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı