700 TL yazıcı önerisi

Bütçe
700 TL

alidenjz

Hectopat
Konu başlıktaki gibidir. En fazla bütçem bu şekilde ve daha da yukarı çıkamam. Bilindik markalardan önerirseniz iyi olur.

Not: Renkli olması tercihimdir.

Şimdiden teşekkürler.

Canon G3010 kullanıyorum gayet işimi görüyor çok kaliteli ev kullanımı için ideğal hem kartuşla da uğraşıp durmuyorsun. 1 yıldır kullanıyorum mürekkep kutusu bitmedi bile. Ben Vatan'dan veya Teknosa'dan almıştım istersen mağzadan al internetten alırsan mürekkep koymama ihtimalları var güvenmem ben.

Sizce kartuşlu mu daha iyi olur yoksa lazerli mi ?
Veya bu fiyata lazerli bulunur ?
Birde lazer olayını anlatır mısınız ne zaman bitiyor bitince ne satın alınıyor ?
Canon G3010 kullanıyorum gayet işimi görüyor çok kaliteli ev kullanımı için ideğal hem kartuşla da uğraşıp durmuyorsun. 1 yıldır kullanıyorum mürekkep kutusu bitmedi bile. Ben Vatan'dan veya Teknosa'dan almıştım istersen mağzadan al internetten alırsan mürekkep koymama ihtimalları var güvenmem ben.
Stoklarda gözükmüyor nereden bulabilirim ?

Kullanım amacınıza göre ikisi de gayet iyi. Lazerli cihazlar 1200 TL bandından başlıyor genelde. Onlarda genelde tank oluyor yan tarafından veya önünde. Kartuş alıp takmak yerine, onun içini dolduruyorsun. Bir nevi depoları var, daha uzun süre baskı imkanı tanıyor böylece.

Sizce kartuşlu mu daha iyi olur yoksa lazerli mi?
Veya bu fiyata lazerli bulunur?
Bir de lazer olayını anlatır mısınız ne zaman bitiyor bitince ne satın alınıyor?

Stoklarda gözükmüyor nereden bulabilirim?

Kanka hiç bulamadım baktım internete ama sonuç çıkmıyor bile bir mağazaya gidip bakmanızı tavsiye ederim ayrıca kartuş çok pahalandı onun yerine artık ismi ne bilmiyorum ama mürekkep doldurmalı olanlardan alın dediğim gibi 1 yıldır deposu daha yeni yarılandı.

Kanka hiç bulamadım baktım internete ama sonuç çıkmıyor bile bir mağazaya gidip bakmanızı tavsiye ederim ayrıca kartuş çok pahalandı onun yerine artık ismi ne bilmiyorum ama mürekkep doldurmalı olanlardan alın dediğim gibi 1 yıldır deposu daha yeni yarılandı.
Tanklı yazıcılar onlar. Evet daha performanslılar. Arkadaş bütçesini arttırırsa onlardan da tavsiye de bulunulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı