700 TL'lik Ucuz Dizüstü Bilgisayar I-Life Zed Air Türkiye'de Satışta

aaaa.jpg

i-Life giriş seviyesi olan dizüstü bilgisayarı i-Life Zed Air Hepsiburada ve Arena Bilgisayar işbirliği ile Türkiye'ye resmi olarak getirdi.

Ayrıca üç farklı modelini de getiren i-Life Digital Technology bunları da 949,99 TL ve 1299,99 TL arasından piyasaya sürmüştür.

aa.jpg

i-Life Zed Air Özellikleri:
  • 14.1 inç Full HD IPS Ekran
  • Intel Atom Cherry Trial Z8350 İşlemci
  • Intel HD 500 Grafik Birimi
  • 2 GB DDR3 RAM
  • 32 GB eMMC Depolama
  • 64 GB’a Kadar microSD Kart Desteği
  • 8.000 mAh Batarya
  • 0.3 MP Kamera
  • Windows 10 Home İşletim Sistemi
  • 2 Adet USB 2.0 Yuva, 1 Bellek Yuvası
  • 1 Adet Mini HDMI
  • Bluetooth 4.0
I-Life Zed Air Intel Atom x5 Z8350 2GB 32GB eMMC Windows 10 Fiyatı

Diğer ürünleri: I-Life Bilgisayarlar ve Fiyatları - Hepsiburada.com

Son düzenleme:
Firma ve satıcı firma gönderirse uzun süreli kullanım incelemesini yapabiliriz. Fakat görünen temel günlük işler için yeterli olduğu yönünde. Film izlemek, office programları vs.

Ayrıca üretici firma firmware güncellemelerini şimdilik yeterli düzeyde sunmakta. 64 GB'a kadar hafızayı yükseltilebilmesi yine temel düzeyde ihtiyacı karşılar gibi.

Tasarım yönünde ise Apple esintisi var. Distribütör garantili bir ürün olduğunu da unutmayalım.

Ülkemiz şartlarında alınabilecek ürünlerden.

Ben yüksek lisans öğrencisiyim sadece tez yazmak için office programlarını çalıştırabilen internette rahatlıkla dolaşabileceğim, donmadan kasılmadan film izleyebileceğim bir bilgisayar almak istiyorum. Zed buna çok uygun ama hangi modelini alacağım konusunda kararsızım. Zed note 2si bi arada 1 tblik harici hard disk çalıştırır mı. Bende casper 2 si bi arada var harici diski çalıştırmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı