700 TL'lik Ucuz Dizüstü Bilgisayar I-Life Zed Air Türkiye'de Satışta

İlginiz için teşekkür ederim o modeli buldum SSD takabilirim elimde mevcut. Daha fazla konu dışına çıkmayalım.

Konu dışı sayılmaz, sonuçta bu ürünü, kullanım alanını ve alternatiflerini değerlendiriyoruz. Başkaları da fikir sahibi olabilir.

Firma ve satıcı firma gönderirse uzun süreli kullanım incelemesini yapabiliriz. Fakat görünen temel günlük işler için yeterli olduğu yönünde. Film izlemek, office programları vs.

Ayrıca üretici firma firmware güncellemelerini şimdilik yeterli düzeyde sunmakta. 64 GB'a kadar hafızayı yükseltilebilmesi yine temel düzeyde ihtiyacı karşılar gibi.

Tasarım yönünde ise Apple esintisi var. Distribütör garantili bir ürün olduğunu da unutmayalım.

Ülkemiz şartlarında alınabilecek ürünlerden.

Ben yüksek lisans öğrencisiyim sadece tez yazmak için office programlarını çalıştırabilen internette rahatlıkla dolaşabileceğim, donmadan kasılmadan film izleyebileceğim bir bilgisayar almak istiyorum. Zed buna çok uygun ama hangi modelini alacağım konusunda kararsızım. Zed note 2si bi arada 1 tblik harici hard disk çalıştırır mı. Bende casper 2 si bi arada var harici diski çalıştırmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…