700 TL'ye bass kalitesi iyi kulak içi kulaklık önerisi

EmreBey52

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, başlıktaki fiyat bandında kulak içi kulaklık arıyorum. Qcy T13 kullanıyordum, ondan memnundum kardeşime verdim. Kendime başka bir şey almak istiyorum, benim için basslar daha ön planda. Ona göre öneri yaparsanız sevinirim.

@EmreBey52 Kendim kullanıyorum. Ses kalitesi gayet güzel. Ben normalde bass'ı fazla tercih eden biri değilim, bass'ın vokalin ve altyapının önüne geçmesini sevmiyorum. Bu kulaklıkta da en azından benim açımdan tam olarak bu var. Ama kullandıkça biraz alıştım. Bass seviyorsan seni tatmin edeceğini düşünüyorum, video incelemelerine bakıp daha fazla bilgi sahibi olabilirsin.

Fiyatına göre iyi deniyor. Kendim denemedim.
Siz ne önerirsiniz hocam?

@EmreBey52 Kendim kullanıyorum. Ses kalitesi gayet güzel. Ben normalde bass'ı fazla tercih eden biri değilim, bass'ın vokalin ve altyapının önüne geçmesini sevmiyorum. Bu kulaklıkta da en azından benim açımdan tam olarak bu var. Ama kullandıkça biraz alıştım. Bass seviyorsan seni tatmin edeceğini düşünüyorum, video incelemelerine bakıp daha fazla bilgi sahibi olabilirsin.
Sipariş verdim hocam umarım tatmin eder teşekkür ederim. Mikrafon iyi değil mi pek videolardan anlayamadım.

Son düzenleme:
@EmreBey52 Aşırı kalabalık ve yoğun sesin olduğu ortamlarda bazen sesin gitmediği olabiliyor. Onun dışında hem otobüste hem de dışarıda araçların geçtiği yerlerde yürürken kullandım, bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı