700 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

burk19

Decapat
QCY marka öneririm şu an QCY T13 kullanıyorum sıfır sıkıntı her gün yolda giderken vs düşürmeme rağmen bir sıkıntısını görmedim tek sıkıntısı dışarıda rüzgar varsa mikrofon sesinizi aşırı az alıyor ve rüzgardan duyulmuyor.

QCY marka öneririm şu an QCY T13 kullanıyorum sıfır sıkıntı her gün yolda giderken vs düşürmeme rağmen bir sıkıntısını görmedim tek sıkıntısı dışarıda rüzgar varsa mikrofon sesinizi aşırı az alıyor ve rüzgardan duyulmuyor.

Bende QCY T7 idi sanırım. 4 sene oluyor sanırsam sağ kulaklık bağlanmıyor solu kullanayım derken şarjı 5dk de bitti. Ama yine de güzel marka.

Daha iyisini bulamazsın.

Kullanıyor musun hocam? Kopma falan yapıyor mu? Şarjı nasıl gidiyor

Kullanıyor musun hocam? Kopma falan yapıyor mu? Şarjı nasıl gidiyor

Bir alt modelini kullandım 2 yıl boyunca hiç sıkıntı yaşamadım. Bununda incelemesini yapan Enes özen diye bir YouTube kanalı var oraya bakabilirsin. Bass ve ses yüksekliği konusunda pişman etmez. Bağlantı problemleri genelde eski telefonlarda yaşanıyor senin telefonun bildiğim kadarıyla 4.2 destekliyor belki ufak problemler yaşatabilir.

Bir alt modelini kullandım 2 yıl boyunca hiç sıkıntı yaşamadım. Bununda incelemesini yapan Enes özen diye bir YouTube kanalı var oraya bakabilirsin. Bass ve ses yüksekliği konusunda pişman etmez. Bağlantı problemleri genelde eski telefonlarda yaşanıyor senin telefonun bildiğim kadarıyla 4.2 destekliyor belki ufak problemler yaşatabilir.

Hocam soru soran baskasiymis ama neyse. Evet benim telefonum 4.2 destekliyor. Bu QCY T20 5.3 müş. Bağlanıp kullanabilir miyim? Baska bir model mi almalıyım?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı