700 TL'ye DualShock 4 önerisi

Ybert

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Sahte veya orijinal 700 TL'yi geçmeyecek ortalama bir DualShock4 tasarımlı gamepad önerir misiniz? Şu anda işimi gören sahte ve eski bir DualShock3 kullanıyorum fakat hassasiyeti vs. kötü ayrıca yıpranmış durumda.

Sahte veya orijinal 700 TL'yi geçmeyecek ortalama bir DualShock4 tasarımlı gamepad önerir misiniz? Şu anda işimi gören sahte ve eski bir DualShock3 kullanıyorum fakat hassasiyeti vs. kötü ayrıca yıpranmış durumda.

Bunlardan alabilirsiniz fakat bence PC'de kullanacaksanız ve kablolu kullanacaksanız DS3 gayet yeterli. Bence daha iyi tasarımı ve sade. Efsanedir DualShock 3 titreşimi de var. Ona da buradan bakabilirsin.

Konuda replika olur yazmış beni etiketlemene gerek yok. Ayrıca DualShock istemiş. Yoksa Hasan mustan gamepadini önerirdim.
Sizin mesajınıza yanıt atmak istediğim için sizin mesajınızı alıntıladım eğer hoşlanmıyorsanız beni göz ardı edebilirsiniz, siz değil kim olsa aynısını yazardım. Bütçeye replika almak mantığıma yatmadığı için tıpkı sizin yaptığınız gibi öneri yaptım.

Peki Pusat Pro Bluetooth veya Xbox 360 gamepadi alınır mı? Alınabilirse Xbox 360 Gamepad linki verir misiniz?

Geri
Yukarı