700 TL DualShock 4 replika önerisi

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba, ben FIFA 23, Rocket League, Forza Horizon 4 filan oynuyorum kol ile. Şu anda DualShock 3 var, bir şekil bağladım PC'ye fakat kolda mı sorun yoksa bağlantı kalitesinde mi bilmiyorum ama sapıtıyor bazen kol, algılamıyor, durduk yere titriyor, kendisi tuşlara basıyor filan. Ben de biraz araştırdım imitasyon DualShock 4'leri öneriyorlar, MediaMarkt'tan geçen arkadaşım aldı aşağıdaki ürünü, bu iyi midir sizce? Titreşim de önemli benim için, Forza için vs. Sizce markasız çakma Dualshock 4 mü, markalı Dualshock 4 benzeri mi?

Merhaba, ben FIFA 23, Rocket League, Forza Horizon 4 filan oynuyorum kol ile. Şu anda DualShock 3 var, bir şekil bağladım PC'ye fakat kolda mı sorun yoksa bağlantı kalitesinde mi bilmiyorum ama sapıtıyor bazen kol, algılamıyor, durduk yere titriyor, kendisi tuşlara basıyor filan. Ben de biraz araştırdım imitasyon DualShock 4'leri öneriyorlar, MediaMarkt'tan geçen arkadaşım aldı aşağıdaki ürünü, bu iyi midir sizce? Titreşim de önemli benim için, Forza için vs.

MediaMarkt ,Teknosa ,vatan gibi yerlerde çakma ürün yasak olduğu için ona benzer ününler satılıyor ve gereksiz pahalılar internetten doubleshock diye aratırsanız bulabilirsiniz (link atamıyorum satın aldığım yer kapanmış)

Titreşimi sorun çıkarmaz değil mi, bi bakabilir misin ürüne?

MediaMarkt ,Teknosa ,vatan gibi yerlerde çakma ürün yasak olduğu için ona benzer ününler satılıyor ve gereksiz pahalılar internetten doubleshock diye aratırsanız bulabilirsiniz (link atamıyorum satın aldığım yer kapanmış)
Arkadaşın attığı ( https://www.hepsiburada.com/sony-ps...LTT?magaza=CRKTECH&url_src=and-product-detail ) nasıl mesela?

Geri
Yukarı