700 TL'ye F/P Monitör Önerisi

DüzeniDüzen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çok param yok, bütçem 500-700 TL arası. Özellik olarak FreeSync destekleyen, 1ms tepki süreli, 75hz bir monitör arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada önemi var mı bilmiyorum ama RX 570 ile birlikte kullanacağım.

Rekabetçi oyunlarda hard seviyede oynamıyorsan arkadaşın attığı monitörler renk kalitesi biraz daha iyi, fakat hard bir üst seviye oyun oynuyorsan o fiyata mecbur bu :)
Asus 21,5" VP228QG Full HD Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar
Hocam ''hard'' olsa bile 1 ile 4 MS arasındaki farkı anlamak çok zordur. 72 ile 75 Hz arasında dağlar kadar fark yok. Ayriyetten Samsung olan monitör Curved. 144Hz 'de VA ve TN paneli denemiş biri olarak TN panel berbat. Biraz kendi ürünümü pazarlıyor gibi oldum ama, o Asus monitörü önermiyorum.

Hocam ''hard'' olsa bile 1 ile 4 MS arasındaki farkı anlamak çok zordur. 72 ile 75 Hz arasında dağlar kadar fark yok. Ayriyetten Samsung olan monitör Curved. 144Hz 'de VA ve TN paneli denemiş biri olarak TN panel berbat. Biraz kendi ürünümü pazarlıyor gibi oldum ama, o Asus monitörü önermiyorum.

O yüzden hard kelimesini ekledim çok üst düzey oynayacaksa o farkı anca kullanımda anlar 1ms olayını, onun haricinde dediğiniz gibi renk kalite farkı inanılmaz. Oda işte bizim gibiler digital vib. açarak gideriyoruz kısmen :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı