700 TL'ye G3258 Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

@xdclub evet O.C yapacağım zaten çok kısa bir süre sonrada işlemciye upgrade yapmayı düşünüyorum. 960 Güzel bir kart oynadığım az oyun var ve bunlar fazla gereksinim istemeyen oyunlar olduğundan fullde oynayacağımı düşünüyorum.(World of Tanks&BF4&Skyrim)

Estağfurullah @KaanYlmaz kardeşim , benimde düşüncem o yönde oldu. Bazı arkadaşlar 280X'i önermişti ama sonuçta Gtx 960 buda ☺️

O zaman kesinlikle 960 alın. Sizin için biraz daha bakındım ve en ucuzu olarak tam bütçenize göre Gigabyte GTX960 O.C. 2GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı bunu buldum. Bu arada dikkat Tab 3 kutu açımı yapan çocukta tabletini Hızlıal'dan almıştı. Yani hiç belli olmaz hıyarda çıkabilir. :)
Olayı bilmiyorsanız;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olayı biliyorum @xdclub emeğiniz için teşekkür ediyorum lakin 960 gibi bir kart için Vatandan almaya değer sanırsam 116 ₺ bir fark oluşacak ama tüm bileşenleri Vatandan alacağım için değer diye düşünüyorum hocam ☺️

Kıllatıyor musunuz ciddi misiniz anlamadım o nedenle söylemekte fayda görüyorum. Hızlıal geçmiş senelerde ödül almış bir sitedir. Öyle hıyar çıkma gibi bir durum söz konusu olamaz elbette. :) Daha ucuza bulduysan gönül rahatlığıyla alabilirsin. Beğenmezsen de yanlış hatırlamıyorsam 14 gün iade süresi vardı.

@Mustafa35 Doğrudur bizde mizahi açıdan değerlendirdik tabikii kaliteli bir sitedir , lakin benim bütçeme uyğun olduğu için ve tüm bileşenleri bir yerden alacağım için Vatan mantıklı geldi ve orada montaj yaptıracağım için ☺️

:) Kardeşim 6500 TLye i7 4790k Gtx 980 144Hz tabanlı sistem topluyorum :) Eksenden vatana gittim 6900 tl :) Ekipmanlar dahil ikisin de de sen düşün yani ve Recep ağabey zamanında Eksende çalışmış. :) O yüzden kesinlikle Eksen

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı