Çözüldü 700 TL'ye GTX 1050 alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, ben ekran kartı olarak 700 liraya GTX 1050 almayı planlıyorum. İşletim sistemi Intel(r) Core(tm) i5 CPU 650 @ 3.20GHz 3.20 GHz, 8 GB RAM. Batman Arkham Knight, GTA 5 ile kasmadan oynamak istiyorum. Darboğaz falan olur mu veya grafikler falan çöp değil, değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neye heveslensem yarıdakalıyor yaşamaktan sıkıldım.

R7 260 X nasıl.

O kart için 650W'lık PSU gerekiyor. PSU değişmeden o oyunları oynatacak seviyede bir kart takamazsın belki R7 240 falan onla da dediğin oyunlar oynanmaz. Rampage demişsin PC'ne büyük ihtimal PSU'da Rampage zaten C4 gibi bir de PSU'dan güçlü ekran kartı takarsan donanım zarar görebilir.
Bu PSU'yu alırsan RX 460'ı çok rahat rahat kullanırsın. Daha ucuz F/P atanlarda olacaktır yardım istersen.

Hocam, alınabilir. Fiyatı fazla gibi geldi. İşlemci daha yüksek kartları besleyemez. Hatta 1050 ile bile az darboğaz olur.

R7 250 ile ağır darboğaz yapıyor ve bu ekran kartı ile çok darboğaz yapar.
neye heveslensem yarıdakalıyo yaşamaktan sıkıldım

R7 260 x nasıl
Neden işlemciyi değiştirmeyi düşünmüyorsunuz? ben Xeon X3440 kullanıyorum ve memnunum.

R7 260 x nasıl
O kart için 650W'lık PSU gerekiyor. PSU değişmeden o oyunları oynatacak seviyede bir kart takamazsın belki R7 240 falan onla da dediğin oyunlar oynanmaz. Rampage demişsin PC'ne büyük ihtimal PSU'da Rampage zaten C4 gibi bir de PSU'dan güçlü ekran kartı takarsan donanım zarar görebilir.
Bu PSU'yu alırsan RX 460'ı çok rahat rahat kullanırsın. Daha ucuz F/P atanlarda olacaktır yardım istersen.
işlemcim uygun değilmi

R7 260 X nasıl.

İşlemcim uygun değil mi?

Darboğaz olmaz. Ama o güç kaynağıyla kullanmaya kalkarsanız çalışmaz gerekli gücün yarısını bile sağlamıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni güç kaynağı ve 2.el RX 460 almanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı