700 TL'ye kablosuz mouse önerisi

Beylerbeyi_11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Günlük kullanabileceğim, ofis, yazılım ve SolidWorks tasarımlarında kullanabileceğim kablosuz bir mouse arayışım var. Önerebileceğiniz bir mouse var mı?
Bütçe mümkünse 600-700 geçmesin.

Merhaba arkadaşlar,

Günlük kullanabileceğim, ofis, yazılım ve SolidWorks tasarımlarında kullanabileceğim kablosuz bir mouse arayışım var. Önerebileceğiniz bir mouse var mı?
Bütçe mümkünse 600-700 geçmesin.

Halihazırda Logitech M330 kullanıyorum, sıfır ses ve zemin ne kadar pürüzlü olursa olsun çalışıyor, fiyatı da gayet uygun. buradan satın almıştım.

buyur reis oyuncu mousesi diye geçiyor ama sade bir görünümü ve oyuncu mousesi olduğu için güzel hassasiyet ayarı var öneririm bunu

buyur reis oyuncu mousesi diye geçiyor ama sade bir görünümü ve oyuncu mousesi olduğu için güzel hassasiyet ayarı var öneririm bunu
illada sade birşey istiyorum dersen Philips SPK7344/01 Kablosuz Optik Mouse Fiyatları ve Özellikleri bunu veya Everest SM-442 Kablosuz Optik Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buna bakabilirsin

Buyur reis oyuncu faresi diye geçiyor ama sade bir görünümü ve oyuncu faresi olduğu için güzel hassasiyet ayarı var öneririm bunu.

Şu markayı şu forumda önermeyin artık. Üzerine marka basıp satılıyor bende kullandım bir süre o markanın malzemelerini sorunlarını da gördüm. Adam zaten yazılım ofis tarzı kullanacak. Sade Mouse'lar önerin en azından. 600-700 TL de vermeye gerek yok bence. Bu mouse bile işinizi görecektir umuyorum.

Geri
Yukarı