700 TL'ye kadar Gamepad önerisi

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Kalosuz gamepad almak istiyorum ama orijinale gücüm yetmiyor fiyaatı maximum650-700 TL olan bir gamepad arıyorum bir tane DualShock 4 buldum sahta internette göredüğüm ve videolarda gördüğüm kadarıyla beğenilmiş fiyatı 650 TL başka bir bulduğumda aynı şekilde bayağı seğilmiş ama kablolu fiyatı çok iyi 200 TL sizce bu 2sindn hangisini almalıyım ne kadar uygun fiyatlı olursa o kadar iyi çünkü kulaklıkda alacağım ve ona param kalmayacak bu 2'sinden hangisi veyaz siz ne önerirsiniz orijinal olmasına gerek yok.

1.DualShock 4 https://www.hepsiburada.com/anunnak...epad-dualshock-yeni-nesil-v2-pm-HBC00003L1QAR

2.kablolu ucuz https://www.hepsiburada.com/hadron-wonderboy-analog-bilgisayar-usb-oyun-kolu-w201-pm-HB00000IZ223

Kablolu olanı bilgisayarınızdaki çoğu oyun -özellikle fifa oynayacaksanız- tanımayacak. Dualshock olan çakma, tetikleri ve hassasiyeti yarış oyunları için uygun olmaz fakat diğer oyunları oynarsınız. dualshocku aldığınızda bilgisayarınızda DS4windows yükleyip kullanacağınızı tak-çalıştır olmayacağını unutmayın.

Kablolu olanı bilgisayarınızdaki çoğu oyun -özellikle FIFA oynayacaksanız- tanımayacak. DualShock olan çakma, tetikleri ve hassasiyeti yarış oyunları için uygun olmaz fakat diğer oyunları oynarsınız. DualShock'u aldığınızda bilgisayarınızda DS4Windows yükleyip kullanacağınızı tak-çalıştır olmayacağını unutmayın.

DualShock'ı Steam DS4Windows olmadan algılıyor.

2. el Logitech F710 öneririm, attığın çöplere para verme.

F710 veya F310 asla ama asla önermiyorum ikisini de kullanmış biri olarak RT lt tuşları çok sert bir yerden sonra parmakların ağrıyor ve acayip konforsuz bende F310'dan replika DS4'e geçtim orijinal ile farkı yok PS5'e bağladığımda da DualShock 4 olarak görüyor ölü bölgede yok denecek kadar az asla rahatsız etmez.

F710 veya F310 asla ama asla önermiyorum ikisini de kullanmış biri olarak RT lt tuşları çok sert bir yerden sonra parmakların ağrıyor ve acayip konforsuz bende F310'dan replika DS4'e geçtim orijinal ile farkı yok PS5'e bağladığımda da DualShock 4 olarak görüyor ölü bölgede yok denecek kadar az asla rahatsız etmez.

Benim attığım replikadan mı aldınız yoksa farklımı.

Ergonomi isini fazla abartiyorsunuz. Rahat olmamasi rahatsiz oldugu anlamina gelmiyor. Hem F310 hem Pusat Pro hem F710 kullandim, Pusat Pro en rahatiydi ama performans olarak F710 en iyisiydi. Daha pahali gamepadler de kullandim, ergonomi beni o kadar etkilemiyor. Performansi iyi oldugu surece sikinti yok. Konu sahibinin secimi ergonomi kismi.

Ergonomi isini fazla abartiyorsunuz. Rahat olmamasi rahatsiz oldugu anlamina gelmiyor. Hem F310 hem Pusat Pro hem F710 kullandim, Pusat Pro en rahatiydi ama performans olarak F710 en iyisiydi. Daha pahali gamepadler de kullandim, ergonomi beni o kadar etkilemiyor. Performansi iyi oldugu surece sıkıntı yok. Konu sahibinin secimi ergonomi kısmı.

Yeni bir karar aldım fiyatı 3.500 TL ile 3.000 TL olarak arıyıcam yani ya orijinal PS 4 veya orijinal PS 5 kolu alacağım sizin öneriniz ne olur?

Yeni bir karar aldım fiyatı 3.500 TL ile 3.000 TL olarak arıyıcam yani ya orijinal PS 4 veya orijinal PS 5 kolu alacağım sizin öneriniz ne olur?

Tabii ki orijinal PS5 kolu.

Ergonomi isini fazla abartiyorsunuz. Rahat olmamasi rahatsiz oldugu anlamina gelmiyor. Hem F310 hem Pusat Pro hem F710 kullandim, Pusat Pro en rahatiydi ama performans olarak F710 en iyisiydi. Daha pahali gamepadler de kullandim, ergonomi beni o kadar etkilemiyor. Performansi iyi oldugu surece sıkıntı yok. Konu sahibinin secimi ergonomi kısmı.

Ergonomik konusunu abarttığımı sanmıyorum bu konsol çok uzun zamanlardan beri piyasada ve çok çok daha iyileri çıktı o bütçelere alınmaz.

Eğer ki Xbox konsoluna alışkınsanız 8BitDo konsolunu öneririm bütçeyi biraz daha aşmanız lazım kablosuz da var kabloluda.

Geri
Yukarı