700 TL'ye kadar kablosuz ve titreşimli Gamepad önerisi

Auda

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech F710 almayı düşünüyorum. Bu fiyat bandından veya biraz daha fazlasından Gamepad öneriniz var mı? (Kablosuz olması ve titreşim önemli)

850 TL İtopya'da GC30 V2 var MSI kesinlikle onu öneririm arada çok büyük fiyat farkı yok karşılıyabilirsen o karşılayamazsan GC20 de alınabilir.
Fiyat olarak karşılayabilirim ancak asimetrik kol hiç denemedim ve tetik hassasiyeti nasıl

Ben F710 kullanıyorum ve gayet kaliteli gamepad almanı tavsiye ederim
Galiba kullanım kaynaklı soyulma ve yıpranma fazla oluyor ve ağırlığıyla ilgili şikayet duydum

Fiyat olarak karşılayabilirim ancak asimetrik kol hiç denemedim ve tetik hassasiyeti nasıl.

Galiba kullanım kaynaklı soyulma ve yıpranma fazla oluyor ve ağırlığıyla ilgili şikayet duydum.

Kaliteli hocam Forza 5 oynuyorum genel itibari ile güzel bende Xbox gamepad 9.nesilde var tabii ki 9.nesil daha iyi hissettiriyor ama GC30 ile arasında uçurum yok tetikler iyi ama 9.nesil değil tabii ki.

Kaliteli hocam Forza 5 oynuyorum genel itibari ile güzel bende Xbox gamepad 9.nesilde var tabii ki 9.nesil daha iyi hissettiriyor ama GC30 ile arasında uçurum yok tetikler iyi ama 9.nesil değil tabii ki.
Almaya karar verdim ancak stok sıkıntısı var. Tekrardan stok güncellerler mi acaba

Almaya karar verdim ancak stok sıkıntısı var. Tekrardan stok güncellerler mi acaba
bende gc30 araştırıyorum. stok olmadığı için bu fiyat yazıyor sanırım eski fiyatları. stok gelirse 1150tl den aşağı olmaz piyasada daha ucuza yok çünkü. 850tl ye stok gelirse bende alırım hemen

Yeni konular

Geri
Yukarı