700 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Cherry MX öyle mi 😂.

Araştırdım öyle buldum. Bu sayfaya girin ilk mesaja bakın:

@394919 çok iyi bilmediğimi öğrendiğime göre iyi olduğunu söyledim arkadaşlar baksın dedim komik olan nedir dostum?

Araştırdım öyle buldum. Bu sayfaya girin ilk mesaja bakın:

@394919 çok iyi bilmediğimi öğrendiğime göre iyi olduğunu söyledim arkadaşlar baksın dedim komik olan nedir dostum.
Dostum düzgün araştırmanı öneririm yanlı bilgi veriyorsun. Outemo switchlere sahip ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum düzgün araştırmanı öneririm yanlı bilgi veriyorsun. Outemo switchlere sahip ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben az daha baktım dediğiniz doğru sanırsam:

Burda da öyle denmiş.

Ben az daha baktım dediğiniz doğru sanırsam:

Burada da öyle denmiş.

Arkadaşın birisi Cherry MX demiş ama kaynak belirtmemiş. Araştırırken dikkat etmek lazım. Arkadaş Cherry MX diye bu ürünü alsa parasına yazık olacak. Outemo'da çok kötü bir marka değil ama doğru bilgi vermek lazım. Cherry MX'lerin 20 tanesi zaten 500 lira şu an.

Arkadaşın birisi Cherry MX demiş ama kaynak belirtmemiş. Araştırırken dikkat etmek lazım. Arkadaş Cherry MX diye bu ürünü alsa parasına yazık olacak. Outemo'da çok kötü bir marka değil ama doğru bilgi vermek lazım. Cherry MX'lerin 20 tanesi zaten 500 lira şu an.

Peki alınabilir mi? Önereyim mi bütçeye yoksa daha iyileri var mıdır?

Geri
Yukarı