700 TL'ye kadar mouse önerisi

Bütçe
700 TL

Lodqin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 3 yıldır Logitech G102 Lightsync mouse kullanmaktayım. Geçen günlerde arkadaşımın hayvani kullanımı sonrası, çift tıklama sorunu patlak verdi. (3 yıldır herhangi bir kronik sorunla karşılaşmadım, yani memnundum.) Fakat durum böyle olunca yeni mouse arayışına girdim. Bütçem 700 TL tekrar G102 alınır mı? Yoksa öneriniz var mıdır? Bu fiyatlara bulabildiğim farklı tek model SteelSeries Prime modeli. Hangisini önerirsiniz? (FPS oyunlarını düzenli olarak oynamaktayım, dolayısıyla gecikme olayı da önemli.)

Maalesef bütçemi arttıramam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer DeathAdder Essential kesinlikle parasının hakkını veriyor. 1000Hz yazılımı vs. gayet iyi bende kullandım gayet güzel bir mouse. 700TL'ye en iyi farelerden biri diyebilirim.

G102 alma. El boyutun ve tutuş şeklin nedir?
Konuyu düzenleyip yazmıştım, sanırım hata olmuş. El boyutumu ölçmedim fakat büyük diyemem. Çoğunlukla claw, nadiren fingertip tutuşunda kullanıyorum. Küçük-orta boyutlu mouse tercih ediyorum.

Razer DeathAdder Essential kesinlikle parasının hakkını veriyor. 1000Hz yazılımı vs. gayet iyi bende kullandım gayet güzel bir mouse. 700TL'ye en iyi farelerden biri diyebilirim.
Öneri için teşekkürler, bakacağım.

Geri
Yukarı