700 TL'ye kadar mouse önerisi

Bütçe
700 TL
SS Prime kullanıyorum, fiyatına göre mükemmel. Ayrıca Prime Plus 600TL'ye düşmüş, ona da bakabilirsin daha iyi bir sensörü var.

SS Prime kullanıyorum, fiyatına göre mükemmel. Ayrıca Prime Plus 600TL'ye düşmüş, ona da bakabilirsin daha iyi bir sensörü var.
Evet onu da fark ettim. Fiyat farkına da bakarak Razer Cobra ile karşılaştıracağım sanırım, Hangisi içime yatarsa artık. Teşekkürler.

Çift tıklama sorunu var. Aynı paraya daha iyi Moude'lar da var. Çok eski bir mouse g102.
1713531924885.png

Bir siteden (reklam olmasın diye isim vermedim) değerlerini karşılaştırınca SS Prime+ ile arasında karşılaştırma yapınca bazı değerlerin düşük olduğu kısımları fark ettim. Bunlar sorun teşkil eder mi acaba deneyimde?

Eki Görüntüle 2172707
Bir siteden (reklam olmasın diye isim vermedim) değerlerini karşılaştırınca SS Prime+ ile arasında karşılaştırma yapınca bazı değerlerin düşük olduğu kısımları fark ettim. Bunlar sorun teşkil eder mi acaba deneyimde?
Claw tuttuğunu söylemiştin, prime claw için uygun bir mouse değil. Üstelik plus modeli çınlama sorunlu. Alacaksan bile düz prime modelini almalısın.

Geri
Yukarı