700 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

TR_Asker

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar,
Ben uzun zamandır mevcut bilgisayar koltuğumu değiştirmeyi düşünüyorum fakat, öyle çok yüksek ücretlerde vermek istemediğim için 300-400 bandında da düzgün bir koltuk bulamadığım için maksimum buraya kadar çıkmış bulunuyorum. Şimdi sizlere sorum araştırırken bu iki ürün gözüme çarptı. Belki buradaki forumda kullanan arkadaşlar var ise bana yardımcı olur diye düşündüm açıkçası. Sizce bu ikisi arasından hangisini almalıyım? (1.83 boy 72 kilo) hangi koltuk bana uygun olur ya da hangisini rahatlık açısından tercih etmeliyim. Benim baktığım kadarıyla ikisi de hem bütçe olarak hem de boyun ve sırt yastığı ile birbirine benziyor olsa da başka dikkat etmem gereken konu var mı?

Ürünler;

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de değil bence, kaliteli bir ofis koltuğu çok daha iyi olur. Yine de illaha oyuncu koltuğu olsun diyorsan Türksit’in modellerine bakabilirsin, bunlardan daha iyidir.

İkisi de değil bence, kaliteli bir ofis koltuğu çok daha iyi olur. Yine de illaha oyuncu koltuğu olsun diyorsan Türksit’in modellerine bakabilirsin, bunlardan daha iyidir.
Ya açıkçası yorumlara bakarak hareket ediyorum da alanları çoğu memnun o yüzden buna yöneldim kaliteli ofis koltuğunda böyle bir destek olduğunu sanmıyorum öneriniz varsa benim fiyat aralığımda atın incelemiş olurum

Ya açıkçası yorumlara bakarak hareket ediyorum da alanları çoğu memnun o yüzden buna yöneldim kaliteli ofis koltuğunda böyle bir destek olduğunu sanmıyorum öneriniz varsa benim fiyat aralığımda atın incelemiş olurum
Ofis koltuğumdan kastım bu tarz modeller;
Kendi kullandığım model de bu;

Oyuncu koltukları için minimum 1000 lira bütçe lazım bence. Aksi takdirde çok bir
şey beklememek lazım. Kendi kullandığım model iyi ama bel kısmı çok iyi değil, kendim bel desteği aldım onunla kullanıyorum. Bir de kolçak yapısı düz olsa daha iyi olurdu benim için. Kısaca bu bütçeyle ‘oyuncu koltuğu’ almaktansa attığım tarzda ofis koltuğu almak hem rahatlık açısından hem de fiyat açısından daha iyi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı