700 TL'ye klavye önerisi

MarkV

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba,
Sevgili moderatör konuyu nereye açacağımı bilemedim özür diliyorum.

Bluetooth kulaklığım Wi-Fi kullanırken ping oluşturuyor Logitech'in MX Masters 3 faresini wireless dongle'ı (kutusundan çıkan dongle ancak unifying değilmiş) ile kullanıyorum yanına K380 almak istedim anca bu klavye sadece Bluetooth ile çalışıyor ve sanırım Bluetooth ve Wi-Fi arasındaki bu ping sorununun çözümü yok?
K380 tadında önerebileceğiniz bir klavye var mı? Oyuncu klavyeleri gibi kaba olmaması ve anti ghosting olması tek istediğim özellik geri kalanı, kablosuz mekanik vs. önemli değil. 700TL'den fazlasını harcamak istemiyorum.

Merhaba,
Sevgili moderatör konuyu nereye açacağımı bilemedim özür diliyorum.

Bluetooth kulaklığım Wi-Fi kullanırken ping oluşturuyor Logitech'in MX masters 3 faresini Wireless Dongle'ı (kutusundan çıkan dongle ancak unifying değilmiş) ile kullanıyorum yanına K380 almak istedim anca bu klavye sadece Bluetooth ile çalışıyor ve sanırım Bluetooth ve Wi-Fi arasındaki bu ping sorununun çözümü yok?
K380 tadında önerebileceğiniz bir klavye var mı? Oyuncu klavyeleri gibi kaba olmaması ve Anti-Ghosting olması tek istediğim özellik geri kalanı, kablosuz mekanik vs. önemli değil. 700TL'den fazlasını harcamak istemiyorum.

%60 isterseniz Magic Refiner RK68(Amazon) veya starfetch T60 öneririm.

Klavyenin gecikmesinden değilde Bluetooth kulaklık bağladığımda Wi-Fi'de ping oluyor, birde anti ghosting var mı?
Şöyle hocam benim bilgisayarımda BT yok. Ben Dongle sayesinde BT kullanıyorum. BT kulaklık + BT klavye takıyorum (k380) bir gecikme oluşmuyor ama Wi-Fi'da durumu bilmiyorum.

Anti-Ghosting var mı bilmiyorum şuan da K380 kullanmıyorum K835 kullanıyorum. Kullanırken rekabetçi oyun oynamadım ama RDR2 gibi oyunlar oynamıştım fark etmemiştim varsa da.

Şöyle hocam benim bilgisayarımda BT yok. Ben Dongle sayesinde BT kullanıyorum. BT kulaklık + BT klavye takıyorum (k380) bir gecikme oluşmuyor ama Wi-Fi'da durumu bilmiyorum.

Anti-Ghosting var mı bilmiyorum şuan da K380 kullanmıyorum K835 kullanıyorum. Kullanırken rekabetçi oyun oynamadım ama RDR2 gibi oyunlar oynamıştım fark etmemiştim varsa da.
Bende laptop var hocam sanırım parazit oluşturuyor dahili olduğu için, klavyenin gecikmesi çok önemli değil ama oyun sırasında pingi oynatmayacak seviyede yükseltiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı