700 TL'ye mouse önerisi

SMX R-75 striker kullanabilirsin Rampage diye alma diyenler olabilir ama ben bayağıdır kullanıyorum ve bayağı sağlam altı metal zaten.

Bayağıdır kullanman veya altının metal olması onu iyi yapmaz. Çöpe para vermeye gerek yok hele bu bütçede SS Prime ve Razer Cobra varken.

Bütçeni biraz esnetebilirsen: Rival 3
Bütçene uygun: Prime G203/102

Haklısın eğer bu yazıyı okuyup içine kurt düşen varsa almasın. Fakat Lightsync modellerinde çift tıklama sorunu çözüldü. Sensör konusuna gelirsek benim şahsi fikrim e-sporcu değilsen pek fark edebileceğin bir şey değil. Ama bu bütçede daha iyileri varsa alınabilir Razer Cobra gibi.

Haklısın eğer bu yazıyı okuyup içine kurt düşen varsa almasın. Fakat Lightsync modellerinde çift tıklama sorunu çözüldü. Sensör konusuna gelirsek benim şahsi fikrim e-sporcu değilsen pek fark edebileceğin bir şey değil. Ama bu bütçede daha iyileri varsa alınabilir Razer Cobra gibi.
Evet katiliyorum sensor isini abartiyorlar. Skyrim oynarken ekran kartın 3060 da olsa 4090 da olsa fark hissetmezsin. Bu sensorler de ayni mantık. 200tllik fare de kullandim zamaninda suan 2000tllik fare kullanıyorum aradaki fsrk o kadar minimal ki anlatamam. Malzeme kalitesi oncelik olmali diye dusunuyorum.

Evet katiliyorum sensor isini abartiyorlar. Skyrim oynarken ekran kartın 3060 da olsa 4090 da olsa fark hissetmezsin. Bu sensorler de ayni mantık. 200TL'lik fare de kullandim zamaninda şu an 2000TL'lik fare kullanıyorum aradaki fsrk o kadar minimal ki anlatamam. Malzeme kalitesi oncelik olmali diye dusunuyorum.

O yüzden SMX R75 striker iyi gibi.

O yüzden SMX R75 striker iyi gibi.
Değil. SS Prime ile neredeyse aynı fiyatta ve aradaki kalite farkı çok fazla. Rampage hazır ürünlere logo basmaktan başka bir şey yapmıyor hocam.
1713094547763.png

1713094555810.png

Geri
Yukarı