700 TL'ye Oyuncu Monitörü Tavsiyesi

Kaan007

Kilopat
Daha fazla  
Benim isteğim maksimum 700-750 TL'yi geçmeyecek şekilde monitör tavsiye eder misiniz?İstediğim özellikler: 1ms, 75Hz, HDMI giriş, minimum 23 inch'lik bir monitör tavsiye ederseniz çok sevinirim ya da PUBG, LOL, CSGO oynuyorum. Bunlar için de monitör tavsiye edebilir misinz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey ms değildir, bu monitörü almanı öneririm.
  • Curved.
  • VA panel.
  • 72Hz.
SAMSUNG 23.5'' LC24F390FHMXUF 4ms Freesync Curved Oyuncu Monitörü Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Not: Ekran kartın nedir?
Aynı monitörün 27 inç olanını kullanıyorum seyir zevki ve oyun oynamak çok zevkli olmasına rağmen arkadaşın oynadığı oyunlara uygun bir monitör olduğunu düşünmüyorum. Özellikle FPS tarzı oyunlar için farklı modellere yönelmek gerekiyor.

Sadece başka bir monitör alırsa 1 ms farkı olur o kadar. Zaten o farkı çok iyi bir E-Spor oyuncusu değilse fark edeceğini sanmıyorum. Bu monitörü kullanan bir tanıdığım var CS de oynuyor BF1 de.

Sadece başka bir monitör alırsa 1 ms farkı olur o kadar. Zaten o farkı çok iyi bir E-Spor oyuncusu değilse fark edeceğini sanmıyorum. Bu monitörü kullanan bir tanıdığım var CS de oynuyor BF1 de.
Ben de BF1 oynuyorum ama arada sırada, gerçekten sadece bu tarz oyunlar için alacak olsam kesinlikle almazdım. Ama benim genel kullanımım için çok iyi bir seçenek. Monitörün kendisi ve görüntü kalitesi zaten çok iyi ama dediğim gibi sadece FPS ve o tarz oyunlar oynamak için alınmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı