700 TL'ye PSU Önerisi

Hulker933

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, degisik bir sistemim var. bu sistem için kaliteli, 700 lira butceyi geçmiyecek sekilde tavsiyeye ihtiyacım var.

Anakart: MSI B460 PRO VDH Wi-Fi.
RAM: G.Skill Ripjaws(2×8)
Ekran karti: MSI 1660 Super Gaming X.
İslemci: i5 10400F.

Merhaba arkadaşlar, degisik bir sistemim var. bu sistem için kaliteli, 700 lira butceyi geçmiyecek sekilde tavsiyeye ihtiyacım var.

Anakart: MSI B460 PRO VDH Wi-Fi.
RAM: G.Skill Ripjaws(2×8)
Ekran karti: MSI 1660 Super Gaming X.
İslemci: i5 10400F.
Bu psu işini görecektir.

Bu fiyata çok çok mükemmel. 700 TL'ye pek PSU kalmadı stoklarda ama bu XPG fiyatına göre rakipsiz denebilir ve yeterli. Mümkünse 750W Core Reactor alabilirsin veya daha fazla güç lazımsa ki kesinlikle lazım değil ve Core Reactor'e bütçe yetmiyorsa ETX750-1 fiyatı 700 TL civarıysa belki olabilir ama ona bakmaya gerek yok 650W fazlasıyla yeterli ve bu gayet kaliteli model.

High power önermiyorum, ithalatçısı akortek/teknobiyotik sorun çıkarsa yanarsınız :),
Kendim 400w high power eco 85+ modelini aldım. Ürün sıkıntılı çıktı. Garantiye gönderdim. Yaklaşık 17 il günü sonra cevaplandı ve ertesi gün değişim olarak 500w 85+ güç kaynağı elime ulaştı.

Attığınız modelin korumaları çok az. Tavsiye etmiyorum.

Allah Allah, ben korumaları tamdı diye hatırlıyorum. Performance GD 600W öneririm o zaman.

Üsttekini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı