700 TL'ye PSU önerisi

Sistemin kaç watt tüketiyor ve 80+ sertifikası ne olsun.
(Ben Google'ım)
Hocam arkadaş attiya onu alacağım hem Akakçe de 1200 TL gösteriyor hem 650 watt.

Sistem bilgilerini alabilir miyim?
Hocam stok mu bitmiş alamıyorum.

Hocam arkadaş attiya onu alacağım hem Akakçe de 1200 TL gösteriyor hem 650 watt.

Gaza gelip 750 watt unu alsam ki.

Son düzenleme:
Bitmiş, PYLON 750'nin stoğu var. 100 TL daha yukarı çıkarsan iyi kapatmış olursun güç kaynağı işini.

Çıkamazsan HPQ al gitsin. Zaten 560 çok güç harcamıyor.

Bitmiş, Pylon 750'nin stoğu var. 100 TL daha yukarı çıkarsan iyi kapatmış olursun güç kaynağı işini.

Çıkamazsan hpq al gitsin. Zaten 560 çok güç harcamıyor.

İleride upgrade edeceğim o yüzden 650 iyi olur gibi. 750 de çok geldi. Ben gaza gelip 750 liği aldim diyelim. Elektrik faturasında sıkıntı çıkmaz değil mi?

@Ali2138 çıkarmaz, sistem gerektiği kadar güç çekiyor prizden. Şu anda da PYLON 750 alıp alabileceğin en mantıklı güç kaynağı. High Power fiyatına göre iyi ama PYLON'dan çok daha kötü zaten. 690 TL'ye FSP HV PRO 550W var, o da çok pahalı. ASUS TUF 550W'ın indirimi dün bitti. Yani geriye sadece PYLON 750 kalıyor.

@Ali2138 çıkarmaz, sistem gerektiği kadar güç çekiyor prizden. Şu anda da Pylon 750 alıp alabileceğin en mantıklı güç kaynağı. High Power fiyatına göre iyi ama Pylon'dan çok daha kötü zaten. 690 TL'ye FSP hv Pro 550W var, o da çok pahalı. ASUS TUF 550Win indirimi dün bitti. Yani geriye sadece Pylon 750 kalıyor.

Hocam babamı ikna etmeye çalışacağım. Diyelim ben bunu satmak istesem kaça satarım ileride. Pckolik in stoğu bittikten sonra.650 watt lik Akakçe de 1200 TL diyordu .

Geri
Yukarı