700 TL'ye R3 2200G için ekran kartı önerisi

Zinar07

Picopat
Yer
Antalya Muratpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bir APU bilgisayar toplayacağım ve buradan sizin yardımlarınız ile topladım da ama daha almadım. Bunun yanında ekran kartı alma ihtimalim var. Ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.

Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G Dört Çekirdek 3.50 GHz Kutulu İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
RAM: Patriot Viper Steel 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 PVS48G320C6 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kasa: DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ortalama 700 TL civarları bütçem var.
Düzeltme: APU olduğu için ekran kartı görevi görüyor biliyorum, ve 1 tane daha RAM alacağım zaten. İlginiz için teşekkür ederim hepinize.

Son düzenleme:

Ekran kartına ihtiyacın yok diğer parçaları yükselt mesela RAM.

Bu sistemde RX 550'den güçlü ekran kartı takılır.
Para biriktir.

Aldığınız sistem APU bir işlemciye sahip yani ekran kartı görevini de görecektir.
Hiçbir zaman tek modül RAM kullanmayın mümkünse ikinci modülü alın , çift kanal çalışan bellekler çok daha yüksek performans vermekte.

İslemciyi 3400G ile degistir, ekran kartina gerek yok. 8x2 Dual Channel RAM ile GT 1030 performansı alacaksin zaten. O fiyata GT 1030 bile alınmıyor.

Fiyat farkı var ama 3400G ile 3200G arasında benim 3400 g alacak gücüm yok.

2200G 900 TL zaten, bende diyorum ki ekran kartina verecegin o 700 TL'yi islemci parasinin ustune koyup 3400G al.

Geri
Yukarı