700 TL'ye Ryzen İşlemci Önerisi

2018073110155182_big.png

Aslında fiyat farkı dediğiniz gibi performansa değecek gibi değil ancak dediğim gibi 1080 Ti'a geçince darboğaz olur mu o beni korkutuyor.

Hocam sonradan pişman olmayın. R7 2700x alın da kafanız rahat olsun. Yani 6000 TL'lik ekran kartı alıcaksanız. İşlemciden 200 TL kısmanın derdine girmeyin. RAMleri sonradan alın. Veyahut indirime gerek yok. Nanokatalog her yerden ucuz. 1 ay sonra sipariş edin.

Hocam sonradan pişman olmayın. R7 2700x alın da kafanız rahat olsun. Yani 6000 TL'lik ekran kartı alıcaksanız. İşlemciden 200 TL kısmanın derdine girmeyin. RAMleri sonradan alın. Veyahut indirime gerek yok. Nanokatalog her yerden ucuz. 1 ay sonra sipariş edin.
Haklısınız ama bu 3 bileşenden birini almazsam tüm sistemi kullanamam çünkü şu anki RAM'lerim DDR3 ancak almam gereken RAM'lerin DDR4 olması gerekiyor 1080 Ti'a geçmem minimum 6 ay sonra olacak belki daha da uzun sürebilir o zamana kadar beklemek istemiyorum. Yardımlarınızla aklımda oluşan sistem 2600x + B450 anakart ve RAM ancak Friday indirimleri tamamen değiştirebilir bu düşüncelerimi güzel bir indirim olursa Intel işlemci ve anakartlara bile dönebilirim zaten ilk başta i7 8700 vardı aklımda ama fiyatı çok yüksek olduğu için vazgeçtim indirimle 2000 TL'ye düşerse Ryzen yerine i7 8700'ü alacağım tabi ona göre de anakart.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı