700 TL'ye webcam önerisi

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben masaüstü alacağım mikrofon var mı bilmiyorum o yüzden mikrofonlu webcam alacağım. Fiyat olarak tam net değil 1000TL'ye var 300TL'ye. Düzgün bir webcam önerir misiniz? Teşekkürler.

700TL'yi geçmezse güzel olur.

Webcam mikrofonlarından hayır gelmez. Ya usb mikrofon ya da mikrofonu iyi olan bir kulaklık bakmak zorundasınız. Webcam önerisi ise bütçeniz dahilinde Logitech c270 olabilir.

Arkadaşlar ben masaüstü alacağım mikrofon var mı bilmiyorum o yüzden mikrofonlu webcam alacağım. Fiyat olarak tam net değil 1000TL'ye var 300TL'ye. Düzgün bir webcam önerir misiniz? Teşekkürler.

700TL'yi geçmezse güzel olur.

700TL sınırını az zorlarsan Logitech C505e almanı öneririm.

Webcam mikrofonlarından hayır gelmez. Ya USB mikrofon ya da mikrofonu iyi olan bir kulaklık bakmak zorundasınız. Webcam önerisi ise bütçeniz dahilinde Logitech C270 olabilir.

Hocam bilerek birlikte olsun istiyorum zaten kulaklık çok kullanmıyorum ekstra alıp koyacak yerim yok monitörün üzerinde dursun işimide görsün diye.

700TL sınırını az zorlarsan Logitech C505e almanı öneririm.

Hocam fiyatlarına baktım o kadar veremem zaten yayın falan açmayacağım.

Hocam bilerek birlikte olsun istiyorum zaten kulaklık çok kullanmıyorum ekstra alıp koyacak yerim yok monitörün üzerinde dursun işimide görsün diye.

Hocam fiyatlarına baktım o kadar veremem zaten yayın falan açmayacağım.
Size verdiğim Logitech c270 mikrofona sahip, farklı bir alternatif öneremem bu bütçe aralığında.

C310 daha iyidir, C310 C270'in geliştirilmiş versiyonu, daha iyi bir mikrofona sahip ve renklerde daha başarılı.

Aradaki 100 TL'ye değer mi ayrıca videoda sanki daha dar çekiyor C270'e göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı