7000- 10000 TL arası sistem tavsiyesi

Arkadaşlar fiyatı abartı gelebilir ama senelerdir bilgisayar kullanıcısıyım ve tam 7 tane çöpe attım. 10 sene de 7 bilgisayar kullanıp değiştirmektense 5-6 sene gidecek sağlam bir bilgisayar tavsiyesi istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
kardeş buna bakabilirsin, işlemci soğutucu ve kasa fanları hariç 6355 tl tutuyor, sıvı soğutma ve fanlar da 275 tl tutuyor. 6630 TL ye güzel bir sistem
aaaaaaaaaaaa_zpsaa55fd71.jpg

Çok güncel bir tavsiyem olacak. Phoneix marka bilgisayar incelemesi yapıldı yakın bir tarihte. Bir göz at derim. Gerek kablolama gerek donanım gayet güzel bir işçilik vardı. Düşünecek olursan
www.phoenix.com.tr: Phoenix Performans ve Oyun Bilgisayarları | Phoenix Performans ve Oyun Bilgisayarları

www.phoenix.com.tr: Phoenix Performans ve Oyun Bilgisayarları | REBIRTH X SERİSİ Buna verilecek para çöpe gitmez derim ben
kardeşim phoenix kullandığı ekran kartı markası almanyada en ucuz ve en kalitesiz ekran kartlarını üreten marka onun yerine 1-2 hafta internette araştırma yapsın daha iyi bir bilgisayar çıkarır

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı