7000-7500₺ laptop önerisi

Bütçe
7000-7500

MehmetY

Hectopat
Daha fazla  
7000-7500₺ civarında bir bütçeye sahibim. Makine mühendisliği okuyorum. Fusion360, SolidWorks gibi programlarda çizimler yapacağım. Gerekli analizleri masaüstü bilgisayarımda alacağım fakat montaj dosyalarını açtığımda beni üzmeyecek bir performans vermesini isterim. Oyun oynamayı düşünmüyorum. Taşınabilirlik ve bataryasının uzun gitmesi benim için önemli.

Huawei Matebook 14 R5 4600H ve ASUS zenbook R5 4500U + MX250 arasında kaldım, linkleri en alta ekledim. Bunlar arasından hangisini tavsiye edersiniz veya önerdiğiniz başka bir bilgisayar var mıdır?

Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Huawei: Huawei MateBook 14 R5 8GB/512SSD Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor)

ASUS: https://www.hepsiburada.com/asus-ze...14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000019SIWC

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ürünü önerebilirim. MX 450 çizim programlarında seni kurtarabileceği gibi i5-1135g7 de tek çekirdek performansında iyi konumda. Bilgisayarın ekranı ve kasası da genel olarak kaliteli. Taşınabilirlik ve batarya tarafında da memnun edecektir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı