7000-7500 TL arası RTX 2060 sistem önerisi

anilbayramoglu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi 10400F ve 2060'lı sistem almak istiyorum. Kendime güvenemediğim ve pek bir bilgim olmadığı için parçaları tek tek alıp montajlama şansım yok. Test ve montajını yapan bir siteden almak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba, eğer bilginiz yoksa tek tek satın alıp bilgisayarcıya toplattırabilirsiniz.
2 Adet almayı unutmayın RAM'leri.
İki adet kasa bırakıyorum beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba, eğer bilginiz yoksa tek tek satın alıp bilgisayarcıya toplattırabilirsiniz.
Hocam montajını ve testini yapan bir yerden almak istiyorum..

İki kasanında hava akışı iyi değil.

Kasalar ve anakart kötü, ekran kartı pek iyi değil. Aynı fiyata daha iyisi alınabilir.

RAM'i 16 yapıp, bütçenize uygun bir B460 ile değiştirirseniz alabilirsiniz. Kasa hava akışı iyi değil sıvı soğutma için tasarlanmış, üstten 2 fanı bulunan bir kasa ve alternatif koyulmamış. Eğer ayrı ayrı toplamayacaksanız durum bu. AMD düşünür müsünüz?

Kasalar ve anakart kötü, ekran kartı pek iyi değil. Aynı fiyata daha iyisi alınabilir.
Ekran kartı neden iyi değil hocam?

RAM'i 16 yapıp, bütçenize uygun bir B460 ile değiştirirseniz alabilirsiniz. Kasa hava akışı iyi değil sıvı soğutma için tasarlanmış, üstten 2 fanı bulunan bir kasa ve alternatif koyulmamış. Eğer ayrı ayrı toplamayacaksanız durum bu. AMD düşünür müsünüz?
Ayrı ayrı toplama imkanım yok maalesef. Dediğim parçalarla farklı sitelerden bir şey çıkmaz mı? Bu sitede gördüğüm kadarıyla sadece iki tane site dönüyor diğerlerinden bahsedilmiyor.
Aynı fiyata daha iyisi ne olabilir hocam? Sinerji Seginus Intel Core i5 10400F 16GB 512GB SSD RTX2060 bu nasıl?

Son düzenleme:
Ekran kartı neden iyi değil hocam?

Ayrı ayrı toplama imkanım yok maalesef. Dediğim parçalarla farklı sitelerden bir şey çıkmaz mı? Bu sitede gördüğüm kadarıyla sadece iki tane site dönüyor diğerlerinden bahsedilmiyor.

Aynı fiyata daha iyisi ne olabilir hocam? Sinerji Seginus Intel Core i5 10400F 16GB 512GB SSD RTX2060 bu nasıl?

Attığınız sistem güç kaynağı değişmeli, şahsen Palit gibi markalar varken Zotac alınmaz gibime geliyor. SSD'den pek emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı