7000-7500 TL Monitörsüz Sistem Toplama

Arkadaşlar gerçekten ilginçsiniz FPS oyunları 1080p kalitesinde oynanır bence PUBG olsun R6 olsun.

Saygısızlık yapmayınız bütçe 7000 TL ekran kartından kısıp anakartı güçlendircek değilim OC yapmayacaksa seçtiğim anakart yetecektir anakart dediğin parçaları birleştirdiğin şeydir anakarta fazla para vermeyi gereksiz buluyorum ileriye dönük bir PC toplamıyorsan eğer yada OC yapmayacaksan küfür yasak olmasa herhalde bana küfür edecektiniz.
Sistemi ileriye dönük kurmak istiyorum. Önceden belirtmediğim için benim hatam. Şu an GTX 960 olan bir bilgisayar kullanıyorum. İleriye dönük almadığım için parça yükseltmek yeni bilgisayar almakla aynı fiyata denk geliyor ama derseniz ki bu bütçeyle ileriye dönük sistem toplanmaz o zaman buradaki önerilere göre bir şey dizeceğim. Ayrıca ilginiz için teşekkür ederim. 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben rekabetçi oyunlarda her zaman fazla FPS'den yanayım.

FPS düştükçe Çözünürlürlüğün pek bir anlamı kalmıyor çünkü görüntü bozuluyor ve tepki süresi artıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnsanlar hakkında bu kadar ön yargılı olma.

Bana emir veriyorsun saygısızlık olmuyor ben "Haddini aşma!" deyince mi saygısızlık oluyor sorarım.
Arkadaşın zaten bilgisi 0 bırak boşver uğraşmaya değmez.
Tekrardan yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu iki sistem arasında kaldım:

Hangisini almalıyım? Ayrıca 2K monitör de alacağım bilginiz varsa bu konuda da yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler 😁.

İkinci sistem çıkmıyor.
Düzenleme: Şimdi çıktı. İşlemciler dışında diğer şeyler aynı olsaydı R5 2600 derdim ama 1.sistemin fazladan 8GB RAM ve 500GB SSD avantajı olduğu için birinci sistemi seçerdim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı