7000-7500 TL Sistem Önerisi

Alice03

Hectopat
Arkadaşlar kendi yaptığım araştırmalarla böyle bir sistem yaptım. İlk kez sistem topluyorum, sizce anakart, kasa, PSU uyumları nasıl, daha iyisini toplayabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

1567196272624.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kendi yaptığım araştırmalarla böyle bir sistem yaptım. İlk kez sistem topluyorum, sizce anakart, kasa, PSU uyumları nasıl, daha iyisini toplayabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 433401
Psu değiştir. Ekran kartının üreticisini değiştir acelen yoksa yeni modelleri bekle. Kasa hakkında yorumum yok çünkü bilmiyorum. İşlemci bence en az 3600x olmalı kendi düşüncem ama bu, yoksa bildiğim kadarıyla rahatlıkla besler ekran kartını.

Psu değiştir. Ekran kartının üreticisini değiştir acelen yoksa yeni modelleri bekle. Kasa hakkında yorumum yok çünkü bilmiyorum. İşlemci bence en az 3600x olmalı kendi düşüncem ama bu, yoksa bildiğim kadarıyla rahatlıkla besler ekran kartını.
PSU konusunda emin değilim zaten önerileri alırım, ryzen 5 3600x yapmayı düşünmüyorum 3600le olan fiyat farkını karşılamıyor bence. Ekran kartına gelecek olursak çok araştırdım ve şu an için en iyi soğutma ve sessizliğe sahip kart bu olduğunu buldum fakat halen daha stoklarda yok tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı