7000-7500 TL Sistem Toplama Önerisi

Bütçe
7000-7500
Sen yine bir bak derim..

Beğenmediysen sorun yok. :)
Hayır sistem gayet iyi, bileşenleri kaliteli de aynı PC'yi parça parça alsan dahi 6000 TL civarında fiyat çıkıyor. 8000 TL'den düşmüş diye insanları yanlış yönlendirmeye gerek yok. :) PC güzel ama o konuda bir şey demiyorum.

Hayır sistem gayet iyi, bileşenleri kaliteli de aynı PC'yi parça parça alsan dahi 6000 TL civarında fiyat çıkıyor. 8000 TL'den düşmüş diye insanları yanlış yönlendirmeye gerek yok. :) PC güzel ama o konuda bir şey demiyorum.
Aynen, PC çok güzel. Bence 8000 TL'den düşmesi yalan olamayabilir. Çünkü ben böyle linkleri atmadan önce hesaplıyorum. Baktığım zaman 7500-7750 TL para ediyor. Bunun 250-300 TL'si işçilik olarak sayarsak bence ucuz olabilir.

Nedeni basit, daha fazla çekirdek. Bütçe de uygun buna. Oyun performansına fazla etkisi olmasa da render alırken veya yayın yaparken farkı görebilirsiniz. Uzun süre değiştirmeye ihtiyaç duymazsınız işlemciyi, ayrıca değişseniz bile AM4 desteği 4000 ile devam edecek. 3600 alıp 4700X'i de bekleyebilirsiniz, size kalmış.

Nedeni basit, daha fazla çekirdek. Bütçe de uygun buna. Oyun performansına fazla etkisi olmasa da render alırken veya yayın yaparken farkı görebilirsiniz. Uzun süre değiştirmeye ihtiyaç duymazsınız işlemciyi, ayrıca değişseniz bile AM4 desteği 4000 ile devam edecek. 3600 alıp 4700X'i de bekleyebilirsiniz, size kalmış.
Anladım, teşekkürler.

Bu sistem de ekran kartı seçeneklerinden,
Asus Dual-RTX2070S-O8G-Evo GeForce
seç 7700 tl yapar.

Arkadaşlar almak istediğim sistem mühendislik 3D programları ve yüksek grafikli oyunlar içindir. Toplama hakkında bilgim çok yok, bundan dolayı yardım ederseniz sevinirim 😄

Arkadaşlar Selam 6000-8500 bütçem var şu an kullandığım Bilgisayar'da 30-40 FPS alıyorum ve 250 ms üzeri ping alıyorum bana önereceğiniz en iyi sistem nedir oyunlarda 180 ve üstü FPS almak istiyorum ve pingi`min 30-40'a düşmesi şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar Selam 6000-8500 bütçem var şu an kullandığım Bilgisayar'da 30-40 FPS alıyorum ve 250 ms üzeri ping alıyorum bana önereceğiniz en iyi sistem nedir oyunlarda 180 ve üstü FPS almak istiyorum ve pingi`min 30-40'a düşmesi şimdiden teşekkürler
Selam. Öncelike ping internetin ile alakalı olduğunu ve birde girdiğin server ile olduğunu biliyorum.. Benim pc 7500 tl değerinde, bende bazı oyunları 70 FPS ile oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı