7000-8000 TL Oyun ve Tasarım PC Toplama

UsErCan

Hectopat
Daha fazla  
7000-8000 monitör dahil, tasarım çalışmalarımda kullanabileceğim hem de sıkıntısız oyun oynayabileceğim bir PC toplamak istiyorum. Fakat bu konu da yeterli teknik bilgiye sahip değilim. Bu yüzden siz tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum. Kullanacağım tasarım programları render yapmayacak sadece Photoshop ve Ilustratör gibi bazı programlar kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
7000-8000 monitör dahil, tasarım çalışmalarımda kullanabileceğim hem de sıkıntısız oyun oynayabileceğim bir PC toplamak istiyorum. Fakat bu konu da yeterli teknik bilgiye sahip değilim. Bu yüzden siz tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum. Kullanacağım tasarım programları render yapmayacak sadece Photoshop ve Ilustratör gibi bazı programlar kullanacağım.

Doğrusu, parçaların linkini koymaya üşendim:D. Ben buraya yazıyorum, kendin uygun fiyatlısını alırsın.
  • AMD Ryzen 7 1700
  • ASUS Prime B350-Plus
  • Samsung 850 EVO 250 GB
  • 2X8 GB Corsair Vengeance 3000 MHz RAM
  • EVGA 600 BQ
  • Seagate 1TB BarraCuda 7200 RPM
  • MSİ Geforce GTX 1070 Gaming X (Fiyatlar düşerse 1070 fiyatına 1080 alırsın)
  • Phanteks Eclipse Serisi P400
  • ASUS 27" WQHD VZ27AQ IPS monitör
Bu kadar:)

Arkadaşlar AMD de konusun da hep bir çekincem olmuştur. Sizde photoshop, ilusturator tarzı programların performansı ve oyun konusun da doğru adres olacak mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı