7000-8000 TL PC Toplama

IMG_7340.PNG

Palit GeForce® GTX1080 Dual O.C Edition 8GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı (NEB1080U15P2-1045D)
TOPLAM 7400 TL

Bu aralıkta bir bilgisayar toplar mısınız?
Ryzen öncelikli ama Intel de olabilir.
Parçaları önereceğiniz siteler bilindik siteler olursa daha güzel olur.
Ben bir tane buldum, yorumunuza açık.
Şimdiden teşekkürler!
Parça parça olursa daha uyguna bulunabilir. Aynı parçaları (işlemciyi i5 8600k, kasayı Phanteks P300, güç kaynağını FSP hydro 600 W, yaptım sizin bulduğunuz ile aynı fiyat oldu inventusta. Ücretsiz montajları da var diğer firmalara bakma şansım olmadı. Bakarsanız daha uygun fiyatlara da bulabilirisiniz. Ama işlemciyi yüksek tutun diye size bir tavsiye vereyim.

Parça parça olursa daha uyguna bulunabilir. Aynı parçaları (işlemciyi i5 8600k, kasayı Phanteks P300, güç kaynağını FSP hydro 600 W, yaptım sizin bulduğunuz ile aynı fiyat oldu inventusta. Ücretsiz montajları da var diğer firmalara bakma şansım olmadı. Bakarsanız daha uygun fiyatlara da bulabilirisiniz. Ama işlemciyi yüksek tutun diye size bir tavsiye vereyim.

Teşekkür ederim bir göz atacağım!

Anakart nasıl sizce yeterli mi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı