7000-8000 TL telefon önerisi

Hoparlör cızırtısı, donma, kasma, Face ID'in bozulması.

Anladım hocam.

Hocam Face ID'ı sı zaten baştan sıkıntılı üstelik ekranı da değişmiş alınmaz bence. Bulabiliyorsan XS al derim. İşlemci anlamın da da daha iyi olacaktır eğer bütçem yok diyorsan aynı performanstaki 8Plus al.

Hocam XS baktım şimdi fiyatları gerçekten saçma 13.000 TL düzgünü bulabiliyorum o fiyata 11 alırım (8 Plus hocam biraz eski değil mi onun yerine SE 2020 alırım sanırım)

Anladım hocam.

Hocam XS baktım şimdi fiyatları gerçekten saçma 13.000 TL düzgünü bulabiliyorum o fiyata 11 alırım (8 Plus hocam biraz eski değil mi onun yerine SE 2020 alırım sanırım)

Bütçeyi 12-13K e çıkarabilirsen ikinci el 11 almanı tavsiye ederim. O kadar çıkaramam diyorsan ikinci el SE 2 al geç.

Anladım hocam.

Hocam eski diyorsunuz söylediğiniz doğru fakat 8 Plus ile aynı sürüm ve işlemciye sahip. Sahibinden gibi sitelerde uygun fiyatlıları var ben temizini 256 GB'ını 11 bin liraya aldım şarj cihazı adaptör falan kapalı kutuda geldi.

Bütçeyi 12-13K e çıkarabilirsen ikinci el 11 almanı tavsiye ederim. O kadar çıkaramam diyorsan ikinci el SE 2 al geç.

İyi bir cihaz fakat kullanıcı deneyimi nasıl olur bilmem ekran ve batarya anlamında yetersiz kalacaktır.

Hocam eski diyorsunuz söylediğiniz doğru fakat 8 Plus ile aynı sürüm ve işlemciye sahip. Sahibinden gibi sitelerde uygun fiyatlıları var ben temizini 256 GB'ını 11 bin liraya aldım şarj cihazı adaptör falan kapalı kutuda geldi.

İyi bir cihaz fakat kullanıcı deneyimi nasıl olur bilmem ekran ve batarya anlamında yetersiz kalacaktır.

Güncelleme kesilmedi mi o telefonun arkadaşımda var lakin sormadım hiç. Bir de

aynı performansta demiştiniz XS 8P nasıl aynı performansta olabilir hocam işlemci farkı var ve yıl farkı var.

O kadar param yok dediğim gibi.

Güncelleme kesilmedi mi o telefonun arkadaşımda var lakin sormadım hiç. Bir de.

Aynı performansta demiştiniz XS 8P nasıl aynı performansta olabilir hocam işlemci farkı var ve yıl farkı var.

X ile kıyaslıyorum açıklamada X alacağını söylemişsiniz zaten X de iOS 17'yi alamayacak.

Güncelleme kesilmedi mi o telefonun arkadaşımda var lakin sormadım hiç. Bir de.

Aynı performansta demiştiniz XS 8P nasıl aynı performansta olabilir hocam işlemci farkı var ve yıl farkı var.

Yani hocam benim aldığım rakam bu 64'lük XS'ler 9000 civarında X alacağına 1000 lira daha ver rahat et derim açıkçası.

X ile kıyaslıyorum açıklamada X alacağını söylemişsiniz zaten X de iOS 17'yi alamayacak.

Yani hocam benim aldığım rakam bu 64'lük XS'ler 9000 civarında X alacağına 1000 lira daha ver rahat et derim açıkçası.

He X ile diyorsanız tamam pardon ben yanlış anlamışım.
9000 TL benim oturduğum yerlerde o kadar ucuz'a yok (bir tane 10.000 TL satıyor ikinci el bu arada True Tone, Face ID pasif ekran değişmiş çakma bir ekran ve kasa 10/7 bu fiyata veriyorsa buralarda o fiyata düşmez hocam) :)

He X ile diyorsanız tamam pardon ben yanlış anlamışım.
9000 TL benim oturduğum yerlerde o kadar Ucuz'a yok (bir tane 10.000 TL satıyor ikinci el bu arada True Tone, Face ID pasif ekran değişmiş çakma bir ekran ve kasa 10/7 bu fiyata veriyorsa buralarda o fiyata düşmez hocam) :)

İzmir gibi yerlerde uyguna satılıyor oradaki ilanlara bir göz gezdirebilirsini dediğiniz ilan alınacak bir ilan değil insanlar gerçek çok fırsatçı. Sahibindene bir göz atın derim uyarıyorum X almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı