7000-8500 TL arası telefon tavsiyeleri

Arkadaşlar merhaba Note 10 Pro'ya da Note 11 Pro almayı düşünüyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Bu fiyat aralıklarınla?
Note 10 Pro donanım,kamera,kasa olarak daha iyi. Note 10 Pro'nun 11 Pro'ya göre tek dezavantajı güncellik ve 67W hızlı şarj (Redmi Note 10 Pro 33W.)

Note 11 Pro şaşırtıcı derecede kötü çıktı kağıt üstünde iyi olsa da kamera ve ekran kalitesi bakımından sınıfta kaldı diyebilirim.

Note 11 Pro şaşırtıcı derecede kötü çıktı kağıt üstünde iyi olsa da kamera ve ekran kalitesi bakımından sınıfta kaldı diyebilirim.

Alakası yok hocam kullanmadan bilemezsiniz işlemcisi kötü diyorlar fakat PUBG ve Wild Rift'e 90FPS alan bir işlemci kendi kullanıcısı yım bu bir ürünü kullanmadan kötü yorum yapanlara inanamıyorum resmen tırnak içinde "Kanser kitle" gibi.

Alakası yok hocam kullanmadan bilemezsiniz işlemcisi kötü diyorlar fakat PUBG ve Wild Rift'e 90FPS alan bir işlemci kendi kullanıcısı yım bu bir ürünü kullanmadan kötü yorum yapanlara inanamıyorum resmen tırnak içinde "Kanser kitle" gibi.
Fiyatına göre kötü ? Pubg'de cihaz 90FPS almıyor zaten. 45 FPS kilidi ile geliyor 😂?Redmi Note 10S'de bulunan G95,11 Pro'da ki G96'dan daha iyi.

Alakası yok hocam kullanmadan bilemezsiniz işlemcisi kötü diyorlar fakat PUBG ve Wild Rift'e 90FPS alan bir işlemci kendi kullanıcısı yım bu bir ürünü kullanmadan kötü yorum yapanlara inanamıyorum resmen tırnak içinde "kanser kitle" gibi.

Telefonu babama aldım kullanma şansım oldu, kağıt üstünde verileri iyi dedim yukarıda okuduğun üzere (işlemcisi pili şarj süresi gibi) ama kamerası ve ekranın renk doygunluğu iyi gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı