7000₺ Elektro Akustik Gitar Önerisi

Klasik gitarda (ben akustik olarak kullanıyorum) önce eğitim aldım. Ardından kendim devam ettirdim. Elektro gitarda eğitim alıyorum.
@Metoboy_Lead dostum hala senden bir yorum bekliyorum. Bir de senin fikrini duymak isterim.

Son düzenleme:
Dostum öncellikle bütçen çok iyi ama şu zamanda ürün almak çok mantıklı değil maalesef.[emoji20] Model tavsiyesi vermekten hoşlanmıyorum ama "ben olsam" Yamaha, Gibson veya Godin marka bakardım. Özelikle Godin, gerek işçilik gerek ses olarak çok başarılı buluyorum. En büyük tavsiyem ise bir "Luthier" ile görüşmen olur. Geç mesaj için kusura bakma bu arada...[emoji4]

Edit: Takamine ve Martin de iyi markalardır.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. 7000₺ civarında elektro akustik gitar almak istiyorum. Yavaş yavaş profesyonelliğe geçmeyi düşünüyorum. Kesik (cutaway) kasa olması ve elektro olması kesin önceliğimdir. Kendim 2 tane gitar buldum. Birincisi bu, ikincisi de bu. Aradaki fiyat farkına sizce değer mi? Bu ikisinden birini tercih etmeli miyim? Her türlü önerinize de açığım. @Metoboy_Lead özellikle senin yorumunu bekliyorum dostum.
Ne aldın hocam?

Geri
Yukarı