7000₺ Hazır Sistem Tavsiyesi

Bütçe
7000 TL

Pcbaz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle Vatan Bilgisayar'dan ufak araştırmalarım sonucu baktığım iki üç sistemin aşağıda linklerini bırakıyorum. Ürünü Vatan'ın hazır sistemlerinden almayı düşünüyorum. Ben 3D modelleme uzmanıyım. Çoğu zaman çizim yapıp, oyun oynayacağım. Kullanacağım çizim programlarının da ismini vereyim. Rhinoceros, Zbrush, ve Gemvision Matrix. Sistem gereksinimlerini aşağıda bırakıyorum fakat ben bu sistemlerin hepsinin bu gereksinimleri karşıladığını düşünüyorum. Fiyat olarak bu fiyat bandında ilerliyorum. Kararsız kaldım ROG STRIX OC Edition güzel bir yanda ise RX 5700 Gaming X var. Güncel bir sistem olmasını istiyorum. İleri de ufak değişiklikler ile kasanın çağı yakalamasını istiyorum. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

Sistemler:
1. AMD R5 3600-MSI RX 5700 GAMING X-B450M-A PRO MAX-KINGSTON 480GB-GSKILL 16GB RAM - Vatan Bilgisayar
2. INTEL 9400F-STRIX-RTX2060-O6G-PRIME B365M-K-WD 500GB-CRUCIAL 16GB RAM - Vatan Bilgisayar.
3. INTEL 9400F-MSI RTX2060 GAMING Z 6G-B365M PRO-VH-WD 500GB-KINGSTON 16 GB RAM - Vatan Bilgisayar
Sistem Gereksinimleri:

Screenshot_8.png

Anakart daha iyi olduğu için 1.'yi seçmelisiniz. Ama dolar şu an düşmeye başladığı için bir süre beklemenizi öneririm.

Hocam bayramda belki bir indirim veya doların da düşmesiyle fiyatlarda düşüş olacağını düşünüyorum.

Yani bende dolar düşer diye tahmin ediyorum ama bu karantina devam ederse düşmeyebilir. Technopat veya başka birinin yeni yapılacak hazır sistemlerini bekleyebilirsin.

Yani bende dolar düşer diye tahmin ediyorum ama bu karantina devam ederse düşmeyebilir. Technopat veya başka birinin yeni yapılacak hazır sistemlerini bekleyebilirsin.

Hocam şimdi şu dönemler bitmeden PC almayı düşünüyorum çünkü corona bittiği zaman doların çok yükseleceğini düşünüyorum.
Anakart daha iyi olduğu için 1.'yi seçmelisiniz. Ama dolar şu an düşmeye başladığı için bir süre beklemenizi öneririm.

Hocam şimdi benim elimde 1 tane 2.5” SSD ve 2.5” HDD var. Ben bunları anakarta bağlayabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı