7000 TL 144Hz monitörlü PC toplama

egehan2008

Hectopat
Daha fazla  
7000 TL 144Hz monitör toplayabilir miyiz?
bu arada bilgisayarcıdan almak istemiyorum ama ailem internete izin vermiyor sizce bilgisayarcıdan bilgisayar toplanır mı
bu arada bilgisayarcıdan almak istemiyorum ama ailem internete izin vermiyor sizce bilgisayarcıdan bilgisayar toplanır mı

7000 TL 144Hz monitör toplayabilir miyiz?
Amd r5 1600 1000 tl
Rx 560 1300 tl
8x2 16 gb ram 3200 Mhz 700 tl
240 gb SSD 300 tl
600W PSU 500 tl
Msi Monitör 144 hz 1 ms 1800tl
Anakart 440 tl
Msi mag force kasa 500 tl
Klavye ve Mouse 629 tl

bilgisayarcıdan almak istemiyorum ama ailem internete izin vermiyor sizce bilgisayarcıdan bilgisayar toplanır mı
Klavye mouse vs. dahil mi?
klavye mouse yok
abi mouse ve klavye çıkarsak ne olur çok güzel olmuş teşekkürler

Bilgisayarcıdan almak istemiyorum ama ailem internete izin vermiyor sizce bilgisayarcıdan bilgisayar toplanır mı?

Klavye mouse yok.

Abi mouse ve klavye çıkarsak ne olur çok güzel olmuş teşekkürler.

Bir şey olmaz. Sen onu listeden çıkartıp kendi istediğin klavye ve mouseu al.

Bilgisayarcıdan almak istemiyorum ama ailem internete izin vermiyor sizce bilgisayarcıdan bilgisayar toplanır mı?

Klavye mouse yok.

Monitör gereksiz pahalı, ekran kartı o bütçeye göre çok kötü.

Klavye mouse yok.

Onun yerine kendine mikrofon ve hoparlör alabilirsin veya kulaklık.

Biliyorum çocuk 144 Hz istemiş ondan yaptım.
bilgisayarcıdan almak istemiyorum ama ailem internete izin vermiyor sizce bilgisayarcıdan bilgisayar toplanır mı

klavye mouse yok

abi mouse ve klavye çıkarsak ne olur çok güzel olmuş teşekkürler
He bide kankam o mouse klavye set yerine ekrankartı yerine https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-gtx-1650-4gb-1620mhz-gddr6-dx-12-pci-express-3-0-ekran-karti-ph-gtx1650-4gd6-p-p-HBV00000XGNBW?magaza=Vizyon Bilgisayar
bunu al

Onun yerine kendine mikrofon ve hoparlör alabilirsin veya kulaklık.

Biliyorum çocuk 144 Hz istemiş ondan yaptım.

He bide kankam o mouse klavye set yerine ekrankartı yerine https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-gtx-1650-4gb-1620mhz-gddr6-dx-12-pci-express-3-0-ekran-karti-ph-gtx1650-4gd6-p-p-HBV00000XGNBW?magaza=Vizyon Bilgisayar
bunu al
Herkese çok teşekkür ederim
Çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı