7000 TL 2. El GTX 980 Ti Sistem

İllahi aynı paraya daha az performans diyorsunuz daha ne önerelim ?
Bildiklerimi ön yargıma mâlik etmedim. Bu sebepten bildiğimi yahut bildiğimi zannettiğimi sizlere danışmaktan memnun oldum. Önerilerinize söyleyecek ikinci bir cevabım olmayıncaya dek fikirlerinizden beslenmek zorundayım. Asla münakâşâ etmiyorum, istişâre ediyorum. Çok çok teşekkür ederim...

Bildiklerimi ön yargıma mâlik etmedim. Bu sebepten bildiğimi yahut bildiğimi zannettiğimi sizlere danışmaktan memnun oldum. Önerilerinize söyleyecek ikinci bir cevabım olmayıncaya dek fikirlerinizden beslenmek zorundayım. Asla münakâşâ etmiyorum, istişâre ediyorum. Çok çok teşekkür ederim...
Hocam, arkadaşın sistemi de güzel. Ancak daha iyisi yapılacakken arkadaş biraz uyumsuz dizmiş sistemi. Bizde sıfırdan en iyisini yapmaya çalıştık. İstiyorsan o sistemi al. Yanına da bir tane daha GTX 980 Ti koyarsın. Seni üzmek felan istemedik hocam. Sonuçta PC'yi alacak sizsiniz.

Sonuç olarak 2. El alacağına direk sıfır daha dengeli bir sistem, 1080li bir sistem toplamalısın. Zaten öneri yapılmış bir sürü.

Pek âlâ. Sizleri dinleyeceğim. Yeni bir sistem için yeni bir konu açacağım. 7000 TL monitör dahil. X99 ve Skylake sistem önerilerinizi mutlaka bekliyorum. Teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı