7000 TL Bisiklet Önerisi

Yalnız görünüş olarak aklıma takılan şey direksiyon yüksekliği oturak hizasında. Sürüş kısmında bu sorun yaratmasın konfor olarak? Çok eğilmek durumunda kalmayayım uzun sürüşlerde problem yaratmasın? Şehir bisikletlerinin direksiyon hizası biraz daha yüksekte.
Göbek varsa eğilmek sıkıntı çıkarabilir, yol veya gravel tarzı pek uygun olmayabilir, rahatsız olabilirsiniz. Daha rahat oturuş pozisyonu olan şehir bisikletlerine bakın derim.
Onu ayarlayabiliyorsun problem yaratmaz.
Yol bisikletlerinde gidon kısmı alçak oluyor, hiç selesi daha aşağıda olan görmedim. Seleyi indirirseniz de bacaklar için çok yanlış pozisyon olur.

D
Göbek varsa eğilmek sıkıntı çıkarabilir, yol veya gravel tarzı pek uygun olmayabilir, rahatsız olabilirsiniz. Daha rahat oturuş pozisyonu olan şehir bisikletlerine bakın derim.

Yol bisikletlerinde gidon kısmı alçak oluyor, hiç selesi daha aşağıda olan görmedim. Seleyi indirirseniz de bacaklar için çok yanlış pozisyon olur.
Anladım. Evet maalesef fazlalığım var. O sebeple pek fazla eğilmek istemiyorum bisiklet üzerinde. Sanırım şehir-hibrit bana daha uygun olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı